Produktliste fordelere

Filter

28 resultater

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_DESIGNTYPE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_DEGREE_OF_PROTECTION_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Beskyttelsesgrad

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_MATERIAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Material

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_MOUNTING_TECHNOLOGY_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_OF_SLOTS_NUM, helpText=, helpImageUrl=]

Skjøteboks - FOC-PP-SB-ST:6 - 1411903

Monteringsskinneskjøteboks, uten fiberhaler, til 12x ST-Simplex

Skjøteboks - FOC-PP-SB-SC:6 - 1411902

Monteringsskinneskjøteboks, uten fiberhaler, til 6x SC-Duplex

Skjøteboks - FOC-PP-SB-LC:6 - 1411901

Monteringsskinneskjøteboks, uten fiberhaler, til 6x LC-Duplex

Beskyttelsesdeksel - VS-SCRJ-PC-BK - 1417840

Beskyttelsesdeksel, beskyttelsesgrad: IP67, material: PA, farge: svart

Hylse-pluggforbindersett - VC-M-T2/10() S822 NZ:TS02 - 1623598

Hylsehus med EMC-sjikt og ledende tetning, med metrisk kabelinngang, låseskruer med sylinderhode, byggform 2

FO-patchkabel - FOC-ST:A-ST:A-GB07/10,0 - 1420807

Prefabrikkert fiberoptisk kabel, break-out-kabel, glassfiber singlemodus 9/125 μm, plugg B-FOC (ST) / BFOC (ST), beskyttelsesgrad IP20, for installering i kabelkanaler eller automatikkskap, lengde 10 m

Krympekontakt - CK2,5-M-2,5 AG - 1409207

Rundpluggforbinder (på kabelsiden), Artikkelserie: PRC, Krympekontakt, ledertverrsnitt maks.: 2,5 mm², Tilkoblingstype: Krympetilkobling, Kontakttype: Stift. Krympeanbefaling: Krymp lederen med krympekontakten etter
DIN EN 60352-2.

Krympekontakt - CK2,5-M-4 AG - 1409208

Rundpluggforbinder (på kabelsiden), Artikkelserie: PRC, Krympekontakt, ledertverrsnitt maks.: 4 mm², Tilkoblingstype: Krympetilkobling, Kontakttype: Stift. Lederen krympes med krympekontakten etter
DIN EN 60352-2

Krympekontakt - CK2,5-M-6 AG - 1409209

Rundpluggforbinder (på kabelsiden), Artikkelserie: PRC, Krympekontakt, ledertverrsnitt maks.: 6 mm², Tilkoblingstype: Krympetilkobling, Kontakttype: Stift. Lederen krympes med krympekontakten etter
DIN EN 60352-2

Kobling - VS-MP-PPC/PPC-PO/1G - 1406395

Multiport effekt- og datatilkobling: For passiv PROFINET-kabling på roboter, inkl. monteringsfot.

28 Resultater

PHOENIX CONTACT AS

Strømsveien 344
N-1081 Oslo
+47 22 07 68 00

Dette nettstedet bruker cookies, ved å fortsette å bla gjennom samtykker du til vår cookie politikk. Les vår personvernpolicy for mer informasjon.

Lukk