Produkliste for fordelere

Filter

26 træffere

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_DESIGNTYPE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_MATERIAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Materiale

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_MOUNTING_TECHNOLOGY_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_OF_SLOTS_NUM, helpText=, helpImageUrl=]

Splejseboks - FOC-PP-SB-ST:6 - 1411903

Bæreskinne-splejseboks, uden Pigtails, til 12x ST-Simplex

Splejseboks - FOC-PP-SB-SC:6 - 1411902

Bæreskinne-splejseboks, uden Pigtails, til 6x SC-Duplex

Splejseboks - FOC-PP-SB-LC:6 - 1411901

Bæreskinne-splejseboks, uden Pigtails, til 6x LC-Duplex

Beskyttelseslåg - VS-SCRJ-PC-BK - 1417840

Beskyttelseslåg, kapslingsklasse: IP67, materiale: PA, farve: sort

Lysleder-patchkabel - FOC-ST:A-ST:A-GB07/10,0 - 1420807

Konfektioneret lyslederkabel, Break-Out-kabel, glaslysleder singlemode 9/125 μm, stik: B-FOC (ST) / B-FOC (ST), kapslingsklasse: IP20, til installation i kabelkanaler eller styretavler, længde: 10 m

Crimpkontakt - CK2,5-M-2,5 AG - 1409207

Rundstik (kabelside), Produktfamilie: PRC, Crimpkontakt, ledertværsnit maks.: 2,5 mm², Tilslutningstype: Crimptilslutning, Kontakttype: Stft. Anbefaling vedr. crimpning: Crimp ledningen efter
DIN EN 60352-2 med crimpkontakten.

Crimpkontakt - CK2,5-M-4 AG - 1409208

Rundstik (kabelside), Produktfamilie: PRC, Crimpkontakt, ledertværsnit maks.: 4 mm², Tilslutningstype: Crimptilslutning, Kontakttype: Stft. Crimp ledningen efter
DIN EN 60352-2 med crimpkontakten

Crimpkontakt - CK2,5-M-6 AG - 1409209

Rundstik (kabelside), Produktfamilie: PRC, Crimpkontakt, ledertværsnit maks.: 6 mm², Tilslutningstype: Crimptilslutning, Kontakttype: Stft. Crimp ledningen efter
DIN EN 60352-2 med crimpkontakten

nyt

Splejseboks - FOC-FDX20-FR19-SCD12-OSP-PT9 - 1143631

19"-splejseboks, grå, 1 HE (højdeenhed), komplet monteret til splejsning, til 12x SC-Duplex OS2

nyt

Splejseboks - FOC-FDX20-FR19-LCD24-OM2-PT9 - 1145375

Splejseboks, kapslingsklasse: IP20, materiale: Stålplade, tilslutningstype: Splejsning, husstørrelse: 1, farve: lysegrå RAL 7035

26 træffere

PHOENIX CONTACT A/S

Hammerholmen 43C, 1. tv.
2650 Hvidovre
36 77 44 11

Denne hjemmeside anvender cookies. Ved at fortsætte accepterer du vores cookie regler. Læs vores erklæring om beskyttelse af persondata.

Luk