Inteligentna sieć

Inteligentna sieć

Technologie, które fascynują

Poznaj nasze innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Podstawą naszych innowacyjnych produktów i rozwiązań są nasze technologie. Poznaj korzyści płynące ze stosowania naszych technologii.

PLCnext Technology – nowoczesna platforma sterowania

PLCnext Technology  

PLCnext Technology

PLCnext Technology to podstawa nowej, otwartej platformy sterowania firmy Phoenix Contact. Technologia ta umożliwia równoległą pracę z zastosowaniem sprawdzonych narzędzi programistycznych oraz tworzenie kodu programu. Dodatkowo do systemu automatyzacji Phoenix Contact można włączyć również funkcje innych producentów lub społeczności Open Source, łącząc je w jeden kompleksowy system.

Proficloud – Profesjonalne rozwiązania w chmurze

Proficloud  

Proficloud

PROFICLOUD firmy Phoenix Contact oferuje profesjonalne kompleksowe rozwiązania w chmurze do automatyzacji – od infrastruktury i platformy po oprogramowanie.

Pozwala na wykorzystanie wszystkich zalet i swobód w epoce przełomu technologii cyfrowych.

PROFINET – system Ethernet działający w czasie rzeczywistym

PROFINET  

Powiązanie funkcji IT i automatyki przemysłowej

Wydajną i kompatybilną architekturę bazową stanowi technologia PROFINET. Funkcjonalne moduły rozszerzeń spełniają wymagania najróżniejszych branż i rozwiązań.

Funkcje techniki automatyzacji uzupełniane są przez funkcje technologii informacyjnej (IT) – tym samym urządzenia i sieci PROFINET można w optymalny sposób zintegrować w środowiskach IT.

Technologia hybrydowych rozruszników silnika

Hybrydowy rozrusznik silnika CONTACTRON  

Inteligentne przełączanie silnika

Przełączaj, zmieniaj kierunek obrotów i zabezpieczaj silniki z wykorzystaniem hybrydowych rozruszników silnika – łatwo, kompaktowo i bezpiecznie dla elektroniki!

Industrial Wireless

Industrial Wireless  

Industrial Wireless

Przemysłowe systemy radiowe otwierają nowe możliwości elastycznych i efektywnych rozwiązań automatyzacyjnych.

W aplikacjach technologicznych dzięki przemysłowym systemom radiowym można odbierać dane z odległych stacji i urządzeń obiektowych, które w inny sposób nie byłyby dostępne.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410