Lista produktów — złącza wtykowe

Filtr

52 trafień

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Aprobata

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_DEGREE_OF_PROTECTION_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Stopień ochrony

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_FIBRE_TYPE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_DESIGNTYPE_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Wtykowe złącza światłowodowe - VS-SCRJ-HCS-FA-IP20-PN - 1404087

Złączka wtykowa światłowodowa SC-RJ, IP20, dupleks, z szybkozłączem, do PROFINET, do włókna PCF 200/230 μm, do żył pojedynczych o średnicy 2,2 mm

Wtykowe złącza światłowodowe - VS-SCRJ-HCS-FA-IP20 - 1654866

Złącze wtykowe światłowodowe SC-RJ, IP20, dupleks, z szybkozłączem, do włókien PCF 200/230 μm, średnica pojedynczej żyły 2,9 mm

Wtykowe złącza światłowodowe - VS-SCRJ-POF-FA-IP20 - 1654879

Złącze wtykowe światłowodowe SC-RJ, IP20, dupleks, z szybkozłączem, do włókien polimerowych 980/1000 μm, średnica pojedynczej żyły 2,2 mm

Wtykowe złącza światłowodowe - FOC-C-SCRJ-GOF-MM - 1411290

Złącze wtykowe SC-RJ, z długim zabezpieczeniem przed przełamaniem, wielomodowe 50/125 μm, beżowe

Wtykowe złącza światłowodowe - FOC-C-SCRJ-GOF-SM-PC - 1411291

Złącze wtykowe SC-RJ, z długim zabezpieczeniem przed przełamaniem, jednomodowe 9/125 μm, szlif PC, niebieskie

Wtykowe złącza światłowodowe - FOC-C-SCDU-GOF-MM - 1411292

Złącze wtykowe SC-Duplex, z długim zabezpieczeniem przed przełamaniem, wielomodowe 50/125 μm, beżowe

Wtykowe złącza światłowodowe - FOC-C-SCRJ-GOF-MM/10 - 1411300

Złącze wtykowe SC-RJ, z długim zabezpieczeniem przed przełamaniem, wielomodowe 50/125 μm, beżowe, opakowanie ekonomiczne: 10 sztuk

Wtykowe złącza światłowodowe - FOC-C-SCRJ-GOF-SM-PC/10 - 1411301

Złącze wtykowe SC-RJ, z długim zabezpieczeniem przed przełamaniem, jednomodowe 9/125 μm, szlif PC, niebieskie, opakowanie ekonomiczne: 10 sztuk

Wtykowe złącza światłowodowe - FOC-C-SCRJ-PCF - 1411304

Złącze wtykowe SC-RJ, z zabezpieczeniem przed przełamaniem, do włókien PCF 200/230 μm lub 50/200/230 μm i 62,5/200/230 μm

Wtykowe złącza światłowodowe - FOC-C-SCRJ-GOF-SM-APC - 1412473

Złącze wtykowe SC-RJ, z długim zabezpieczeniem przed przełamaniem, jednomodowe 9/125 μm, szlif APC (8°), zielone

52 Trafienia

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410