Instalacje dachowe

Instalacje dachowe

Wytrzymałe i o długim okresie użytkowania

Wykorzystaj powierzchnie swoich dachów w intratny sposób — z użyciem komponentów zaprojektowanych do stosowania w instalacjach dachowych.

Powrót do Zastosowania i rozwiązania

Kategoria

  • Monitorowanie i ochrona
    Monitorowanie i ochrona

    Chroń niezawodnie dachowe instalacje fotowoltaiczne każdego rodzaju przed przepięciami i odłączaj je w razie potrzeby.

Duże powierzchnie dachu o niewielkim nachyleniu są najlepszą przesłanką do intratnego zastosowania instalacji fotowoltaicznych. Z uwagi na spadające ceny modułów i rosnące koszty energii coraz atrakcyjniejsze stają się instalacje fotowoltaiczne na budynkach prywatnych, komercyjnych i publicznych, nawet bez wsparcia ze strony państwa.

Aby zapewnić monitorowanie i trwałą ochronę instalacji przed prądami piorunowymi i wszelkiego rodzaju przepięciami, firma Phoenix Contact oferuje szeroki wybór produktów do fotowoltaicznych instalacji dachowych. Można odłączać poszczególne moduły, aby zapewnić zapewnienia możliwie największe bezpieczeństwo w razie konserwacji lub w przypadku zagrożenia. Dla niewielu optymalnych powierzchni dachowych właściwą alternatywą są falowniki modułowe. Nowy system przyłączeń do falowników modułowych jest szczególnie uniwersalny i łatwy w obsłudze.

Przegląd: instalacje dachowe

Instalacje dachowe

Ochrona przed przepięciami i technika przyłączeniowa dla instalacji dachowych

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410

Wiecej informacji

Referrer: https://www.phoenixcontact.com/online/portal/pl?1dmy&urile=wcm%3apath%3a/plpl/web/main/solutions/subcategory_pages/Solar_applications_and_solutions/7d874784-2e44-4776-8d73-75b428b3902f