Produktliste omformere

Filter

10 resultater

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Godkjennelse

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CONNECTION_METHOD_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_MEDIUM_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NETWORK_INTERFACE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_WAVE_LENGTH_STR, helpText=, helpImageUrl=]

FO-omformer - FL MC EF 660 SCRJ - 2702944

Fiberoptisk omformer, for omforming fra 100Base-T til polymer- og PCF-fibre (660 nm), SC-RJ-fiberoptisk tilkobling (PROFINET-standard), skinnemonterbar, forsyning 24 V DC

Pris:
Save money: Best price starts from {0} pieces!

FO-omformer - FL MC 2000E LC - 2891056

El.nr.: 4501346

LWL-konverterer med LC-duplex-LWL-tilkobling (1300 nm), til omsetning av 100Base-TX på multimode-glassfiber. Auto-MDI(X)-funksjon. Omfangsrik link-diagnose. Skinnemonterbar 12 ... 57 VDC-forsyning. Tilsvarer standardene IEC 61850-3 og IEEE 1613.

Pris:
Save money: Best price starts from {0} pieces!

FO-omformer - FL MC 2000E SM40 LC - 2891156

El.nr.: 4501347

LWL-omformer med LC-dupleks-LWL-tilkobling (1300 nm), for omforming fra 100Base-TX til singlemode-glassfiber. Auto-MDI(X)-funksjon. Omfangsrik link-diagnose. Skinnemonterbar 12 - 57 VDC-forsyning. Tilsvarer standardene IEC 61850-3 og IEEE 1613.

Pris:
Save money: Best price starts from {0} pieces!

FO-omformer - FL MC ETH/FO 660 T - 2313164

Ethernet T-kobler for omforming av 2x RJ45 til 2x SC-RJ FO, 660 nm, 100 m avstand med HCS-fiber, for alle nettstrukturer, redundans med RSTP + FRD, konfigurasjon med WBM, IGMP-snooping, Multicast Filtering, VLAN, SNMP og Port Mirroring integrert.

Pris:
Save money: Best price starts from {0} pieces!

FO-omformer - FL MC EF WDM-A SC - 2902658

El.nr.: 4501352

Fiberoptisk omformer (reserveutstyr A), for fulldupleksoverføring av 10/100Base-T(X) til enkeltvise Simplex-glassfibre med WDM (Wavelength Division Multiplex)-teknologi, SC-Simplex fiberoptisk tilkobling (1310/1550 nm). Utstyrssett (type A og type B) er nødvendig for driften!

Pris:
Save money: Best price starts from {0} pieces!

FO-omformer - FL MC EF WDM-B SC - 2902659

El.nr.: 4501353

Fiberoptisk omformer (reserveutstyr B), for fulldupleksoverføring av 10/100Base-T(X) til enkeltvise Simplex-glassfibre med WDM (Wavelength Division Multiplex)-teknologi, SC-Simplex fiberoptisk tilkobling (1550/1310 nm). Utstyrssett (type A og type B) er nødvendig for driften!

Pris:
Save money: Best price starts from {0} pieces!

FO-omformer - FL MC EF WDM-SET SC - 2902660

El.nr.: 4501354

Fiberoptisk omformersett, består av utstyr type A og utstyr type B, for fullduplexoverføring av 10/100Base-T(X) til enkeltvise Simplex-glassfibre med WDM (Wavelength Division Multiplex)-teknologi. SC-Simplex fiberoptisk tilkobling (1550/1310 nm)

Pris:
Save money: Best price starts from {0} pieces!

FO-omformer - FL MC EF 1300 MM SC - 2902853

El.nr.: 4501355

Fiberoptisk omformer med SC-Duplex fiberoptisk tilkobling (1300 nm), for omforming av 10/100Base-T(X) til multimodusglassfiber (50/125 μm). Autonegotiation og Auto-MDI(X)-funksjon. Omfattende Link-diagnostikk. Skinnemonterbar, forsyning 18 ... 30 V DC

Pris:
Save money: Best price starts from {0} pieces!

FO-omformer - FL MC EF 1300 MM ST - 2902854

El.nr.: 4501356

Fiberoptisk omformer med B-FOC (ST®) fiberoptisk tilkobling (1300 nm), for omforming av 10/100Base-T(X) til multimodus-glassfiber (50/125 μm). Autonegotiation og Auto-MDI(X)-funksjon. Omfattende Link-diagnostikk. Skinnemonterbar, forsyning 18 ... 30 V DC

Pris:
Save money: Best price starts from {0} pieces!

FO-omformer - FL MC EF 1300 SM SC - 2902856

El.nr.: 4501357

Fiberoptisk omformer med SC-Duplex fiberoptisk tilkobling (1300 nm), for omforming av 10/100Base-T(X) til singlemodus-glassfiber (9/125 μm). Autonegotiation og Auto-MDI(X)-funksjon. Omfattende Link-diagnostikk. Skinnemonterbar, forsyning 18 ... 30 V DC

Pris:
Save money: Best price starts from {0} pieces!
10 Resultater
 

PHOENIX CONTACT AS

Strømsveien 344
N-1081 Oslo
+47 22 07 68 00