Offshore

Offshore

Certyfikaty do zastosowań morskich

Zaufaj sprawdzonym i niezawodnym rozwiązaniom do zastosowania na platformach wiertniczych lub statkach.

Powrót do Zastosowania i rozwiązania

Kategoria

  • Platforma wiertnicza
    Platforma wiertnicza

    Phoenix Contact wykonuje wydajne rozwiązania dla platform wiertniczych na bazie techniki morskiej i techniki Ex i.

  • FPSO i dostawca platform
    FPSO i dostawca platform

    Phoenix Contact oferuje rozwiązania do automatyzacji instalacji na statkach, aby kosztowne wydobywanie oleju za pomocą FPSO było jak najbardziej wydajne.

Na statkach w obszarze offshore, takich jak FPSO (Floating Production Storage and Offloading Unit) lub u dostawców platform, certyfikaty morskie są niezbędne. Niezwykle ważną kwestią jest również bezwzględne bezpieczeństwo fail-safe, ponieważ drogie statki muszą pracować bezustannie, nie przerywając wydobywania ropy naftowej lub gazu.

Systemy podtrzymywania życia na statkach, do których należą na przykład napędy czy instalacje przeciwpożarowe, tak zwane Essential Services, są wykonane w sposób redundancyjny, aby zapewnić bezpieczne działanie przez cały czas. Firma Phoenix Contact oferuje sprawdzone i niezawodne rozwiązania do niemal wszystkich zadań związanych z automatyzacją do zastosowań offshore.

Przegląd: Offshore

Przegląd: Offshore

W rozwiązaniach offshore dla statków i platform wiertniczych skoncentrowano się na certyfikatach morskich i wysokim bezpieczeństwie fail-safe

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410