Dağıtıcılar ürün listesi

Filtre

12 Sonuçlar

Ek kutusu - FOC-PP-SB-ST:6 - 1411903

DIN rayı ekleme kutusu, domuzkuyruğu kontaklar hariç, 12x ST simplex için

Ek kutusu - FOC-PP-SB-SC:6 - 1411902

DIN rayı ekleme kutusu, domuzkuyruğu kontaklar hariç, 6x SC duplex için

Ek kutusu - FOC-PP-SB-LC:6 - 1411901

DIN rayı ekleme kutusu, domuzkuyruğu kontaklar hariç, 6x LC duplex için

Ek kutusu - FOC-FDX20-PP-E2D6-OSA-PT9 - 1019680

DIN rayı ekleme kutusu, eklemeye hazır şekilde tam montajlı, 6x E2000® için (OS2 APC)

Koruma kapakları - VS-SCRJ-PC-BK - 1417840

Koruma kapakları, koruma sınıfı: IP67, malzeme: PA, renk: siyah

Kovan geçmeli konnektör seti - VC-M-T2/10() S822 NZ:TS02 - 1623598

EMC kaplamalı ve iletken contalı kovan muhafaza, metrik kablo girişli, silindir kafalı kilitleme vidaları, tip 2

Ek kutusu - FOC-PP-SB-LC:6-OM2-PT - 1420318

DIN rayı ekleme kutusu, eklemeye hazır şekilde tamamen montajlı, 6x LC duplex için

FO patch kablosu - FOC-ST:A-ST:A-GB07/10,0 - 1420807

Bağlı olan FO kablo, devre kesme kablosu, tek mod cam elyaf 9/125 μm, konnektör: B-FOC (ST) / B-FOC (ST), koruma sınıfı: IP20, kontrol panolarına veya kablo kanallarına takmak için, uzunluk: 10 m

Krimp kontak - CK2,5-M-2,5 AG - 1409207

Yuvarlak konnektörler (kablo tarafı), Krimp kontak, Maks. iletken kesiti: 2,5 mm², Bağlantı yöntemi: Krimp bağlantı, Kontak tipi: Pin

Krimp kontak - CK2,5-M-4 AG - 1409208

Yuvarlak konnektörler (kablo tarafı), Krimp kontak, Maks. iletken kesiti: 4 mm², Bağlantı yöntemi: Krimp bağlantı, Kontak tipi: Pin

12 Sonuçlar

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat