Dağıtıcılar ürün listesi

Filtre

28 Sonuçlar

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_DESIGNTYPE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_DEGREE_OF_PROTECTION_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Koruma sınıfı

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_MATERIAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Malzeme

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_MOUNTING_TECHNOLOGY_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_OF_SLOTS_NUM, helpText=, helpImageUrl=]

Ek kutusu - FOC-PP-SB-ST:6 - 1411903

DIN rayı ekleme kutusu, domuzkuyruğu kontaklar hariç, 12x ST simplex için

Ek kutusu - FOC-PP-SB-SC:6 - 1411902

DIN rayı ekleme kutusu, domuzkuyruğu kontaklar hariç, 6x SC duplex için

Ek kutusu - FOC-PP-SB-LC:6 - 1411901

DIN rayı ekleme kutusu, domuzkuyruğu kontaklar hariç, 6x LC duplex için

Koruma kapakları - VS-SCRJ-PC-BK - 1417840

Koruma kapakları, koruma sınıfı: IP67, malzeme: PA, renk: siyah

Kovan geçmeli konnektör seti - VC-M-T2/10() S822 NZ:TS02 - 1623598

EMC kaplamalı ve iletken contalı kovan muhafaza, metrik kablo girişli, silindir kafalı kilitleme vidaları, tip 2

FO patch kablosu - FOC-ST:A-ST:A-GB07/10,0 - 1420807

Bağlı olan FO kablo, devre kesme kablosu, tek mod cam elyaf 9/125 μm, konnektör: B-FOC (ST) / B-FOC (ST), koruma sınıfı: IP20, kontrol panolarına veya kablo kanallarına takmak için, uzunluk: 10 m

Krimp kontak - CK2,5-M-2,5 AG - 1409207

Yuvarlak konnektörler (kablo tarafı), Ürün kapsamı: PRC, Krimp kontak, maks. iletken kesiti: 2,5 mm², Bağlantı yöntemi: Krimp bağlantı, Kontak tipi: Pin. Sıkmaya yönelik tavsiye: İletkenleri krimp kontak ile DIN EN 60352‐2'ye uygun şekilde sıkın.

Krimp kontak - CK2,5-M-4 AG - 1409208

Yuvarlak konnektörler (kablo tarafı), Ürün kapsamı: PRC, Krimp kontak, maks. iletken kesiti: 4 mm², Bağlantı yöntemi: Krimp bağlantı, Kontak tipi: Pin. Sıkmaya yönelik tavsiye: Teli krimp kontak ile DIN EN 60352‐2'ye uygun şekilde sıkın

Krimp kontak - CK2,5-M-6 AG - 1409209

Yuvarlak konnektörler (kablo tarafı), Ürün kapsamı: PRC, Krimp kontak, maks. iletken kesiti: 6 mm², Bağlantı yöntemi: Krimp bağlantı, Kontak tipi: Pin. Sıkmaya yönelik tavsiye: Teli krimp kontak ile DIN EN 60352‐2'ye uygun şekilde sıkın

Geçiş - VS-MP-PPC/PPC-PO/1G - 1406395

Multi-port güç ve veri bağlantısı: robotlara pasif PROFINET kablolaması için, montaj ayağı dahildir.

28 Sonuçlar

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300