Produkty do wideomonitoringu przemysłowego

Produkty do wideomonitoringu

Niezawodne systemy ochrony wideo

Każdy łańcuch jest tak mocny, jak jego najsłabsze ogniwo. Projektuj solidne sieci oparte na produktach o standardzie przemysłowym.

Niezawodne systemy ochrony wideo: zapewniamy wsparcie przy projektowaniu sieci danych i zasilania o najwyższej dyspozycyjności do wideomonitoringu.

Firma Phoenix Contact oferuje kompleksowe rozwiązania do monitoringu przemysłowego, od serwerów wideo po kamery, solidne i działające niezawodnie nawet w ekstremalnych warunkach. Nasza oferta obejmuje zintegrowane rozwiązania, np. Smart Camera Box czy indywidualne komponenty do szafy sterowniczej, które dopasowują się elastycznie do systemu wideomonitoringu.

Urządzenie „All in one” z Smart Camera Box

Urządzenie „All in one” z Smart Camera Box  

Urządzenie „All in one” z Smart Camera Box

Smart Camera Box w bezpieczny sposób łączy kamery monitoringu IP z serwerem wideo. W jednym kompaktowym urządzeniu połączone są funkcje tradycyjnych skrzynek przyłączeniowych wyposażonych w standardowe urządzenia na szynę DIN. Pozwala to na dużą oszczędność czasu podczas projektowania i instalacji.

Zintegrowany adapter montażowy do montażu na ścianie i na słupku lub maszcie znacznie ułatwia i przyspiesza instalację. Liczne funkcje zarządzania i monitorowania zapewniają niezawodną pracę systemu telewizji dozorowej.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410

Serwis


Wideomonitoring dla przemysłu

Skalowalne rozwiązania sieciowe do wideomonitoringu


Smart Camera Box

Urządzenie „all-in-one” do wideomonitoringu.