Po prostu większy indywidualizm przy projektowaniu Twojego urządzenia

Ręka na klawiaturze laptopa z otwartym konfiguratorem

Wyjątkowe usługi dla producentów urządzeń

Nasz produkt dopasowany doskonale do Twojej aplikacji.

Indywidualne produkty można tworzyć poprzez intuicyjną konfigurację istniejących produktów, bądź zaprojektowanie całkowicie nowego produktu. Nasze obudowy i techniki przyłączeniowe dają wiele możliwości konfiguracji przemysłowych urządzeń elektronicznych.

Możliwości są naprawdę szerokie: różne wersje kolorystyczne, nadruki, oznaczniki, kodowania poprzez obróbkę mechaniczną i konfekcjonowanie oraz etykiety. Skorzystaj z naszych intuicyjnych konfiguratorów lub skontaktuj się z naszymi ekspertami.

Indywidualne dopasowanie terminali przyłączeniowych, złączy i gniazda do PCB

Klient ogląda listę na ekranie wybór produktów w konfiguratorze  

Technikę przyłączania urządzeń można konfigurować

Za pomocą konfiguratora kilkoma kliknięciami myszki stworzysz odpowiednią wersję produktu. Najpierw zdefiniuj właściwości techniczne, takie jak rodzaj przyłącza czy liczba pinów, a następnie wybierz odpowiedni produkt. Określ kolor, nadruk i kodowanie, pobierz dane 2D/3D do swojego programu CAD i prześlij do nas zapytanie bezpośrednio z konfiguratora. Masz dodatkowe życzenia? – Nasi eksperci pokażą Ci dalsze możliwości stworzenia indywidualnego przyłącza PCB.

Indywidualne adaptacje obudów do elektroniki

Interfejs konfiguratora z obudową do elektroniki na tablecie  

Łatwa konfiguracja elementów obudowy i techniki przyłączeniowej

Za pomocą naszego konfiguratora w zaledwie kilku krokach skonfigurujesz własną obudowę do elektroniki. Najpierw wybierz serię obudów pasującą do Twojej aplikacji. Następnie metodą „przeciągnij i upuść” skonfiguruj elementy obudowy i technikę przyłączeniową, pobierz dane 2D/3D do swojego programu CAD i prześlij do nas zapytanie bezpośrednio z konfiguratora. Jeśli masz dodatkowe życzenia, możesz skontaktować się z naszymi pracownikami, aby stworzyć indywidualną obudowę do elektroniki.

Indywidualne dopasowanie kabli i przewodów

Interfejs konfiguratora z kablem i złączem na tablecie  

Łatwa konfiguracja kabli i konfekcjonowania

Wybierz odpowiedni system kablowy i konfekcjonowanie: konfigurator umożliwia dobór długości kabla, ekranowania, liczby pinów i kształtu wtyku. W przypadku innych życzeń dotyczących konfekcjonowania kabli chętnie pomogą Ci nasi specjaliści.

Realizacja indywidualnych produktów przy projektowaniu Twojego urządzenia

Pracownica Phoenix Contact i klient oglądają nowy produkt  

Phoenix Contact zapewnia wsparcie od pierwszego pomysłu, po produkcję seryjną

Masz szczególne wymagania i potrzebujesz nowego produktu dostosowanego do swoich potrzeb? – Zapewniamy wsparcie poprzez certyfikowany proces projektowy, od pierwszych konsultacji i opracowania koncepcji, po produkcję seryjną i logistykę.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410

Serwis