Serwis i wsparcie techniczne

Serwis i wsparcie techniczne

Jakość to nie kwestia przypadku

„Made by Phoenix Contact” oznacza dla nas najwyższą jakość w każdym produkcie, w każdej rozmowie, w całym rozwiązaniu.

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się eksploatacją, projektowaniem, produkcją czy serwisowaniem – nasze usługi to niezawodna pomoc dostosowana do Twoich potrzeb.

Usługi związane z bezpieczeństwem maszyn i systemów

Rozmowa z doradcą  

Skorzystaj z know-how naszych ekspertów

Poza komponentami w dziedzinie bezpieczeństwa funkcjonalnego oferujemy również indywidualne usługi związane z bezpieczną eksploatacją urządzeń technicznych infrastruktury transportowej. Nasi branżowi eksperci pomogą Ci przy projektowaniu i realizacji cyklu życia bezpieczeństwa zgodnie z normą EN 62061 lub EN 13849, nie narzucając żadnych produktów.

Przy projektowaniu systemów infrastruktury transportowej pomożemy Ci spełnić wymagania europejskiej dyrektywy maszynowej 2006/42/WE poprzez nasze usługi w dziedzinie analiz i projektowania oraz szkolenia.

Szkolenia i warsztaty

Klienci na szkoleniu  

Przekazanie wiedzy fachowej dostosowanej do posiadanej wiedzy

Na bazie intensywnych kontaktów z klientami i wieloletniego doświadczenia stworzyliśmy koncepcję kwalifikacji, dzięki której możemy dostosować się do Twoich potrzeb w kwestii kwalifikacji pracowników:

W zależności od fazy projektu, grupy docelowej i posiadanej wiedzy przedstawimy indywidualną ofertę.

Serwis posprzedażowy

Pracownik infolinii serwisowej  

Również po zakupie możesz korzystać z naszej sieci serwisowej

Skoncentrowana wiedza, wieloletnie doświadczenie praktyczne i najwyższa elastyczność wyróżniają pracowników naszego serwisu.

Nasza sieć serwisowa oferuje pomoc w zakresie instalacji, uruchomienia i eksploatacji nawet w najodleglejszych zakątkach ziemi, na przykład za pośrednictwem bezpłatnej infolinii systemowej z całodobowym wsparciem technicznym w zakresie produktów. W nagłych przypadkach przygotujemy części zamienne poza godzinami pracy biura.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410