Sterownie

Sterownie

Urządzenia pod kontrolą

Do sterownik spływają wszystkie istotne dane – rozwiązania firmy Phoenix Contact umożliwiają zachowanie pełnej kontroli.

Powrót do Zastosowania i rozwiązania

Kategoria

Do centralnej sterowni spływają wszystkie dane z inteligentnego systemu sterowania ruchem. W ten sposób operatorzy mogą na bieżąco kontrolować stan urządzeń: od monitorowania przez kamery, poprzez sterowanie znakami drogowymi o zmiennej treści, po wysokodostępne systemy obsługi tuneli.

Phoenix Contact oferuje produkty i rozwiązania pomagające w realizacji tych zadań. Poza redundantną techniką sterowania należą do nich komponenty do wydajnej sieci Gigabit oraz oprogramowanie dostosowane optymalnie do danego systemu.

Zalety

  • Skalowalność w zależności od zapotrzebowania pod względem obsługi i nadzoru
  • Różnorodność funkcji: od wykresów trendów, poprzez alarmowanie, raportowanie i protokołowanie, po archiwizację danych
  • Bezpieczne monitorowanie urządzeń z chmury

Wizualizacja i alarmowanie

Ekran oprogramowania do wizualizacji  

Oprogramowanie do wizualizacji urządzeń

Możesz mieć stały dostęp do swoich urządzeń z dowolnego miejsca na świecie oraz diagnozować ich stan. Dzięki indywidualnym rozwiązaniom wizualizacyjnym będziesz mieć zdalny dostęp do swoich urządzeń, zachowując je stale pod kontrolą.

Tablet lub smartfon z zainstalowaną aplikacją Visu+ mobile zapewnia dostęp do informacji na temat śluz, mostów lub mijanek. W ten sposób możesz stworzyć efektywne rozwiązania do nadzoru dla pracowników utrzymania ruchu.

Niezawodne przechowywanie danych eksploatacyjnych

Ekran oprogramowania do zarządzania danymi  

Oprogramowanie do rejestrowania, przetwarzania i archiwizowania danych eksploatacyjnych

Informacje o stanie i diagnostyce stanowią podstawę wysokiej dostępności urządzeń eksploatacyjnych. Dostarczają one szczegółowych danych umożliwiających inteligentne utrzymanie ruchu oraz udokumentowanie i możliwość prześledzenia działania urządzeń.

Za pomocą niezawodnego oprogramowania do zarządzania danymi firmy Phoenix Contact, służącego do rejestrowania, długoterminowego archiwizowania i przetwarzania danych eksploatacyjnych, można w dowolnej chwili tworzyć szczegółowe raporty.

Bezpieczne sieci

Technika sieci  

Bezpieczne rozwiązanie do transmisji danych

Phoenix Contact oferuje niezawodne, a przede wszystkim bezpieczne rozwiązania do przesyłania danych ze sterowni i do sterowni.

Znajdziesz u nas odpowiednie produkty w zależności od wymogów technicznych i geograficznych urządzenia: od systemów radiowych, poprzez modemy 3G z routerem bezpieczeństwa i technologią VPN, po modemy SHDSL, o ile dostępna jest infrastruktura kablowa.

Wizualizacja z wykorzystaniem technologii chmury i SCADA

Twórz elastyczne koncepcje obsługi i nadzorowania. Oprogramowanie do wizualizacji w połączeniu z technologią w chmurze zapewnia stały i bezpieczny dostęp do urządzeń z dowolnego miejsca na świecie.

Technologia wizualizacji firmy Phoenix Contact umożliwia proste rozszerzenie wizualizacji na urządzenia przenośne, np. smartfony lub tablety.

Topologia: wizualizacja z wykorzystaniem technologii chmury/SCADA  

Koncepcje obsługi i nadzorowania na bazie oprogramowania do wizualizacji i technologii chmury

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410