A-INL-M50-S-S - Kontramutter
A-INL-M50-S-S
Kontramutter
Kontramutter, til gjenge M50 x 1,5, farge: sølvfarget
Produktdetaljer
Expand all
Collapse all
Tekniske spesifikasjoner
Artikkelegenskaper
Produkttype
Flatmutter
Gjengetype
M50
Dimensjoner
Målskisse
Lengde
5 mm
Diameter
50 mm
Diameter utvendig gjenge
50 mm
Nøkkelvidde kontramutter
55 mm
Sekskant kantmål
65 mm
Gjengetype tilkoblingsside
M50 x 1,5
Gjengestigning
1,5 mm
Materialangivelser
Material
Spesialstål 1.4305
Kabel/ledning
Halogenfri
ja
Miljø- og levetidsbetingelser
Miljøforhold
Omgivelsestemperatur (drift)
-70 °C ... 220 °C