Kolejnictwo

Kolejnictwo

Zawsze pomocni

Dzięki naszym produktom, systemom i rozwiązaniom jesteśmy niezawodnym partnerem.

Powrót do Rozwiązania

Kategoria

  • Zastosowania i rozwiązania
    Zastosowania i rozwiązania

    Nasze produkty do pojazdów szynowych oferują jakość, niezawodność i bezobsługowość.

  • Normy i standardy
    Normy i standardy

    Produkty firmy Phoenix Contact dla przemysłu kolejowego spełniają wymogi najróżniejszych krajowych i międzynarodowych norm i standardów, obowiązujących w zakresie zastosowań kolejowych.

Firma Phoenix Contact jest od dziesięcioleci rzetelnym partnerem kolejnictwa i oferuje produkty do stosowania w pojazdach szynowych i technice sygnałowej. Korzystaj z dużej siły innowacyjnej dogłębnej znajomości branży. Jest to podstawa niezawodnych i ekonomicznych rozwiązań.

Oferujemy kompleksowy program produktów służących stworzeniu dostosowanego do indywidualnych potrzeb rozwiązania komunikacyjnego i systemowego. Nasz zespół ekspertów chętnie udzieli pomocy!

Certyfikat IRIS

Certyfikat IRIS  

Certyfikat IRIS

Phoenix Contact od kwietnia 2008 r. posiada certyfikat International Railway Industry Standard (IRIS). Standard ten jest oparty na normie zarządzania jakością DIN EN ISO 9001, poszerzonej o międzynarodowe wymagania branży kolejowej.

Certyfikat ten stanowi potwierdzenie dostosowania naszych procesów zarządzania jakością do standardu IRIS oraz stałej jakości naszych produktów w całym cyklu ich eksploatacji.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410

Komunikacja bezprzewodowa dla SSP

Phoenix Contact wraz z firmą Kombud wdrożyli projekt bezpiecznego, samoczynnego sterowania przejazdem kolejowym w oparciu o komunikację WLAN.

Komunikacja bezprzewodowa dla Samoczynnego Sterowania Przejazdem (SSP) - zeralizowana przez Kombud i Phoenix Contact
Zobacz film
Referrer: https://www.google.pl/