Rozwiązania dla kolejnictwa

Kolejnictwo

Partner w dziedzinie kolejnictwa

Komponenty dla bezpiecznego i przyszłościowego transportu szynowego.

Powrót do Rozwiązania

Kategoria

  • Infrastruktura kolejowa
    Infrastruktura kolejowa

    Cyfryzacja techniki sygnalizacji – poznaj przykładowe zastosowania naszych produktów i rozwiązań dla bezpiecznej sieci kolejowej.

  • Normy i standardy
    Normy i standardy

    Produkty firmy Phoenix Contact dla przemysłu kolejowego spełniają wymogi najróżniejszych krajowych i międzynarodowych norm i standardów, obowiązujących w zakresie zastosowań kolejowych.

Bezpieczny i dyspozycyjny transport kolejowy wymaga jakości, trwałości i niezawodności. Od blisko 100 lat wspieramy naszych klientów jako niezawodny partner przemysłu kolejowego. Pierwszym sprzedawanym przez nas produktem już w roku 1923 był osprzęt trakcyjny.

Możesz liczyć na nas również w przyszłości: oferujemy inteligentne rozwiązania dla kolejnictwa, które umożliwiają bezpieczną eksploatację i cyfryzację infrastruktury kolejowej. Nasz asortyment do cyfryzacji sięga od produktów do zbierania informacji, po rozwiązania do przetwarzania w chmurze.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410

Komunikacja bezprzewodowa dla SSP

Phoenix Contact wraz z firmą Kombud wdrożyli projekt bezpiecznego, samoczynnego sterowania przejazdem kolejowym w oparciu o komunikację WLAN.

Komunikacja bezprzewodowa dla Samoczynnego Sterowania Przejazdem (SSP) - zeralizowana przez Kombud i Phoenix Contact
Zobacz film