Serwis i wsparcie techniczne dla gospodarki wodno-ściekowej

Serwis i wsparcie

Nasza oferta usług

Profesjonalny serwis i wsparcie w każdej fazie projektu

Phoenix Contact zapewnia profesjonalny serwis i wsparcie techniczne na całym świecie, oferując różne produkty, usługi i rozwiązania.
W zależności od potrzeb zapewnimy szybkie dostawy części zamiennych lub pomoc w razie problemów poprzez zdalne połączenie z systemem. Nasi specjaliści znają uwarunkowania lokalne oraz specyficzne wymogi branży. Posiadamy gęstą sieć doświadczonych ekspertów automatyki przemysłowej, którzy służą wsparciem w każdym zakątku globu. Skontaktuj się z nami.

Korzyści

  • Fachowe doradztwo przez specjalistów w branży
  • Kompleksowa pomoc w każdej fazie projektu
  • Budowa know-how pracowników poprzez odpowiednie szkolenia

Usługi niezwiązane z produktami dla bezpieczeństwa w przemyśle

Doradztwo w dziedzinie usług bezpieczeństwa  

Nasze kompetencje dla Twojego bezpieczeństwa

Phoenix Contact oferuje szeroki wybór usług w dziedzinie bezpieczeństwa przemysłowego, oznakowania CE maszyn, bezpieczeństwa elektrycznego i komunikacji przemysłowej. Znamy i rozumiemy oczekiwania i wymagania w dziedzinie automatyki i techniki sieciowej w newralgicznej infrastrukturze gospodarki wodnej. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, ocenę i planowanie na bazie wymogów określonych przez klienta oraz realizację niezbędnych działań.

Wiedza i informacje

Szkolenia międzynarodowe  

Przekazywanie specjalistycznej wiedzy w sposób dopasowany do indywidualnych potrzeb

Phoenix Contact oferuje niezbędne szkolenia: w formie szkoleń jednodniowych, szkoleń kilkudniowych dla osób zaawansowanych, webinariów lub kursów e-learningowych. Dobór właściwego poziomu szkolenia ułatwia kategoria: Basic, Advanced i Individual.

Serwis posprzedażowy

Serwis lokalny i infolinia serwisowa  

Również po zakupie możesz korzystać z naszego wsparcia technicznego

Nasza sieć serwisowa oferuje pomoc w zakresie instalacji, uruchomienia i eksploatacji. Zapewniamy bezpłatną infolinię serwisową. W nagłych przypadkach przygotujemy części zamienne poza godzinami pracy biura.

Infolinia: +49 5281 946-2888

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410