Wyposażenie elektryczne

Wyposażenie elektryczne

Efektywna automatyzacja

Dopasowane komponenty zapewniają kompleksową automatyzację — od czujnika aż do sterowni.

Aby kompleksowo zautomatyzować elektrownie wiatrowe od czujnika aż do sterowni, wymagane są szczególnie wytrzymałe i wydajne rozwiązania techniczne. Firma Phoenix Contact oferuje inteligentne rozwiązania, za pomocą których można niezawodnie i efektywnie automatyzować zarówno częściowe aplikacje, jak i kompletne elektrownie i farmy wiatrowe.

Podstawę tych branżowych rozwiązań stanowią produkty, które zostały zaprojektowane specjalnie do surowych warunków i wyróżniają się doskonałą współpracą, np. układ ochrony przed przepięciami, technika połączeń, sterowniki, systemy I/O, oprogramowanie czy technika sieciowa.

Zalety

  • Odpowiedni partner w każdym temacie dzięki obszernemu asortymentowi produktów
  • Kompleksowa automatyzacja przy użyciu dopasowanych komponentów
  • Oszczędność zasobów dzięki profesjonalnemu wsparciu inżynieryjnemu

Projektowanie

Pracownik przy projektowaniu aplikacji energetyki wiatrowej  

Udzielamy wsparcia przy projektowaniu elektrowni wiatrowych

Korzystając z naszej wiedzy i długoletniego doświadczenia, chętnie zajmiemy się zaprojektowaniem Twojej aplikacji energetyki wiatrowej: od programowania małej elektrowni wiatrowej poprzez szybkie prototypowanie aż do wizualizacji całej farmy wiatrowej.

Ponadto oferujemy obszerną koncepcję ochrony Twoich instalacji przed uszkodzeniami powodowanymi przez przepięcia.

Sprzęt

Komponenty do automatyzacji elektrowni wiatrowych  

Wysokowydajne i niezawodne komponenty sprzętowe

Wysoka wydajność i niezawodność: to wyróżnia nasze komponenty dla branży energetyki wiatrowej.

Sterowniki AXIOCONTROL i systemy I/O AXIOLINE są przykładowo szczególnie odporne na wibracje i idealne do stosowania nawet w piaście.

Firma Phoenix Contact oferuje odpowiedni sprzęt dla każdego obszaru automatyzacji elektrowni wiatrowej takiego jak technika sieciowa, sterowniki bezpieczeństwa, układy ochrony przed przepięciami, technikę połączeniowa itd.

Oprogramowanie

Biblioteki bloków funkcyjnych dla energetyki wiatrowej  

Łatwiejsze projektowanie dzięki zaprogramowanym blokom funkcyjnym

Oszczędzaj czas przy projektowaniu, aktualizacjach i dostosowaniach oprogramowania w trakcie eksploatacji swojej elektrowni wiatrowej.

Biblioteki bloków funkcyjnych, takie jak Wind Power Control Library (WPCL), znacznie ułatwiają integrację funkcji specyficznych dla elektrowni wiatrowych oraz dostęp do instalacji za pośrednictwem sieci WWW.

Doskonałe rozwiązania techniczne dla energetyki wiatrowej

Od piasty poprzez pierścień ślizgowy, Top-Box, aż do zarządzania farmą wiatrową: u nas znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla każdego miejsca zastosowania, dostosowane do każdorazowych wymagań.

Wszystkie komponenty doskonale ze sobą współpracują, tworząc kompleksowy system automatyzacji dla Twojego projektu energetyki wiatrowej. Korzyść: doświadczony partner w zakresie wszelkich zagadnień związanych z wyposażeniem elektrycznym.

Wyposażenie elektryczne elektrowni wiatrowych

Wyposażenie elektryczne do automatyzacji elektrowni wiatrowej

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410