Serwis i wsparcie

Serwis i wsparcie

Jakość to nie kwestia przypadku

„Made by Phoenix Contact” oznacza dla nas najwyższą jakość w każdym produkcie, w każdej rozmowie, w całym rozwiązaniu.

Nieważne, czy zajmujesz się eksploatacją, projektowaniem, produkcją czy serwisowaniem — nasze usługi to niezawodna i dostosowana do Twoich potrzeb pomoc.

Projektowanie i szafy sterownicze

Pracownik przed szafą sterowniczą  

Będziemy towarzyszyć Ci w decydujących fazach całego projektu

Nasi branżowi eksperci doradzą Ci w każdej fazie projektu, a w razie potrzeby wykonają również projekt techniczny. W niezależnym i akredytowanym laboratorium Phoenix Testlab wszystkie komponenty Phoenix Contact są poddawane intensywnym testom i badaniom.

Szafy sterownicze są projektowane zgodnie z wymaganymi normami i dyrektywami. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nasze gotowe rozwiązania spełniają najwyższe wymagania.

Usługi w dziedzinie bezpieczeństwa funkcjonalnego

Rozmowa z doradcą  

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa

Poza komponentami w dziedzinie bezpieczeństwa funkcjonalnego oferujemy również indywidualne usługi związane z bezpieczną eksploatacją w urządzeniach technologicznych. Nasi branżowi eksperci pomogą Ci przy projektowaniu i realizacji cyklu życia bezpieczeństwa zgodnie z normą EN 61511 oraz zabezpieczeń technologicznych nie narzucając żadnych produktów.

Ponadto integracja maszyn w urządzeniach technologicznych może wymagać zastosowania dyrektywy maszynowej. Tutaj oferujemy nasze usługi zgodnie z normą EN 13849.

Szkolenia i warsztaty

Klient na szkoleniu  

Przekazanie wiedzy fachowej dostosowanej do posiadanej wiedzy

Na bazie intensywnych kontaktów z klientami i wieloletniego doświadczenia stworzyliśmy koncepcję kwalifikacji, dzięki której możemy dostosować się do Twoich potrzeb w kwestii kwalifikacji pracowników:

W zależności od fazy projektu, grupy docelowej i posiadanej wiedzy przedstawimy indywidualną ofertę.

Serwis posprzedażowy

Pracownik infolinii serwisowej  

Również po zakupie możesz korzystać z naszej sieci serwisowej

Skoncentrowana wiedza, wieloletnie doświadczenie praktyczne i najwyższa elastyczność wyróżniają pracowników naszego serwisu.

Nasza sieć serwisowa oferuje pomoc w zakresie instalacji, uruchomienia i eksploatacji nawet w najodleglejszych zakątkach ziemi, na przykład za pośrednictwem bezpłatnej infolinii systemowej z całodobowym wsparciem technicznym w zakresie produktów. W nagłych przypadkach przygotujemy części zamienne poza godzinami pracy biura.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410