Rozwiązania w zakresie oczyszczania ścieków

Oczyszczanie ścieków

Rozwiązania do Twojej aplikacji

Sięgnij po kompleksowe rozwiązania w zakresie efektywnego energetycznie i bezpiecznego oczyszczania ścieków.

Powrót do Zastosowania i rozwiązania

Kategoria

 • Regulacja dopływu
  Regulacja dopływu

  Firma Phoenix Contact oferuje rozwiązania w zakresie sterowania do systemów odprowadzania wody deszczowej i pomp kanalizacyjnych oraz bloki funkcyjne i komponenty do zarządzania silnikami.

 • Mechaniczne czyszczenie wstępne
  Mechaniczne czyszczenie wstępne

  Rozwiązania w zakresie sterowania i komunikacji firmy Phoenix Contact zapewniają bezkolizyjny przebieg mechanicznego czyszczenia wstępnego.

 • Oczyszczanie biologiczne
  Oczyszczanie biologiczne

  Bloki funkcyjne, mierniki energii, komponenty sieciowe i technika sterowania firmy Phoenix Contact to elementy składowe wydajnego oczyszczania biologicznego.

 • Oczyszczanie końcowe
  Niezawodna eksploatacja instalacji

  Firma Phoenix Contact oferuje rozwiązania w zakresie bezprzerwowej eksploatacji i bezprzewodowej komunikacji danych dla oddalonych i ciężko dostępnych części instalacji.

 • Przetwarzanie osadów ściekowych
  Przetwarzanie osadów ściekowych

  Firma Phoenix Contact oferuje szerokie portfolio rozwiązań w zakresie przetwarzania osadów ściekowych — począwszy od rejestracji danych energetycznych aż po zapisywanie i ocenę danych roboczych.

 • Biblioteka procesowa dla gospodarki wodnej

  Phoenix Contact oferuje bibliotekę procesową Waterworx, czyli bibliotekę oprogramowania dostosowaną do potrzeb gospodarki wodno-kanalizacyjnej.

Nadal aż 80% ścieków produkowanych przez ludzi trafia bez oczyszczenia do rzek i oceanów. Poza wpływem na ekosystem operatorzy oczyszczalni ścieków muszą zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, takimi jak czwarty etap oczyszczania czy monitorowanie wody pod kątem zawartości mikroplastiku.
Phoenix Contact oferuje innowacyjne i otwarte systemy, które stanowią doskonałą odpowiedź na przyszłe wymagania. Bo choć warunki utylizacji ścieków są bardzo różne, to cele są podobne: najlepsza jakość wody, najwyższa możliwa wydajność, a tym samym maksymalna ochrona zasobów.

Oczyszczanie ścieków

 
Oczyszczanie ściekoacute;w
Mechaniczne oczyszczanie wstępne
Oczyszczanie końcowe
Oczyszczanie biologiczne
Uzdatnianie osadów
Regulacja dopływu

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410