Productlijst patchkabels en bekabeling

Filters

294 treffers

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_DESIGN_TYPE_HEAD_1_STR, helpText=Hier selecteert u de bouwvorm van de 1e connector aan de kabel., helpImageUrl=/assets/images_pr/facet_help/large/53301_1000_int_02.jpg]

Glasvezel-patchkabel - FOC-LC:A-LC:A-GZ01/2 - 1400604

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM2, connector: LC / LC, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

Glasvezel-patchkabel - FOC-LC:A-LC:A-GZ03/2 - 1400622

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM4, connector: LC / LC, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

Glasvezel-patchkabel - FOC-SC:A-LC:A-GZ01/2 - 1400639

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM2, connector: LC / SC-duplex, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

Glasvezel-patchkabel - FOC-SC:A-LC:A-GZ03/2 - 1400681

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM4, connector: LC / SC-duplex, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

Glasvezel-patchkabel - FOC-LC:A-SJ:A-GZ01/2 - 1400682

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM2, connector: LC / SC-RJ, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

Glasvezel-patchkabel - FOC-LC:A-SJ:A-GZ03/2 - 1400684

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM4, connector: LC / SC-RJ, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

Glasvezel-patchkabel - FOC-SC:A-SC:A-GZ01/2 - 1400685

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM2, connector: SC-duplex / SC-duplex, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

Glasvezel-patchkabel - FOC-SC:A-SC:A-GZ03/2 - 1400689

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM4, connector: SC-duplex / SC-duplex, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

Glasvezel-patchkabel - FOC-SC:A-SJ:A-GZ01/2 - 1400690

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM2, connector: SC-duplex / SC-RJ, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

Glasvezel-patchkabel - FOC-SC:A-SJ:A-GZ03/2 - 1400695

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM4, connector: SC-duplex / SC-RJ, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

294 Treffers

PHOENIX CONTACT nv/sa

Minervastraat 10-12
1930 Zaventem-Keiberg II
+32 (0)2/723 98 11

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten