THERMOMARK PRIME

Drukuj oznaczniki, gdzie tylko chcesz!

Przenośne systemy drukowania firmy Phoenix Contact to większa swoboda i elastyczność podczas realizacji zadań i procesów roboczych.

Jednoznaczne i kompleksowe oznaczanie wszystkich komponentów, urządzeń i instalacji w zakładzie przemysłowym stale zyskuje na znaczeniu. Nowe mobilne systemy drukowania THERMOMARK PRIME i THERMOFOX oferują rozwiązania dla wszystkich wymagań oznaczania przemysłowego. Drukuj potrzebne oznaczenia przy biurku lub bezpośrednio w miejscu montażu.

Zalety

  • Software on board: łatwe wprowadzanie danych dzięki ekranowi dotykowemu i całkowicie zintegrowanemu oprogramowaniu do oznaczania
  • Energy on board: system zarządzania energią i wymienne akumulatory o wysokiej wydajności z możliwością ładowania
  • Uniwersalne zastosowanie: duże spektrum materiałów obejmuje liczne produkty do najróżniejszych zastosowań w dziedzinie oznaczania przemysłowego

Przenośne systemy drukowania firmy Phoenix Contact zapewniają innowacyjne i dostosowane do potrzeb rozwiązania dla różnorodnych wymogów oznaczania przemysłowego. Dowiedz się więcej, w jaki sposób można teraz elastycznie i efektywnie opisywać złączki szynowe, przewody i kable, urządzenia i instalacje.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410