CABLE-FLK50/OE/0,14/1000
-
Kabel
2305910
Prefabrikkert rundkabel; tilkobling 1: Enkeltledere (50-polet) (Lederne er merket og påført endehylser); tilkobling 2: IDC/FLK-bøssinglist (1x 50-polet); kabellengde: 10 m
Produktdetaljer
| Produkttype | Systemkabel |
| Miljøforhold | |
| Beskyttelsesgrad | IP00 |
| Beskyttelsesgrad (Monteringssted) | ≥ IP54 (Monteringssted) |
| Omgivelsestemperatur (drift) (Fast installasjon) | -40 °C ... 70 °C (Fast installasjon) |
| Omgivelsestemperatur (drift) (bevegelig installasjon) | -10 °C ... 70 °C (bevegelig installasjon) |
| Omgivelsestemperatur (lagring/transport) | -40 °C ... 80 °C |
| Høydenivå | ≤ 2000 m |
| Driftsspenning (AC) | ≤ 30 V AC |
| Driftsspenning (DC) | ≤ 60 V DC |
| Nominell driftsmodus | 100 % ED |
| Strøm (per krets, 50 °C) | ≤ 1 A (i utrullet tilstand, se derating) |
| Strøm (per krets, 70 °C) | ≤ 0,6 A (i utrullet tilstand, se derating) |
| Ledningslengde | 10 m |
| 50X0.14 [PVC] | |
| UL AWM Style | 2464/1061 |
| Poltall | 50 |
| Skjermet | nei |
| Ledningstype | 50X0.14 [PVC] |
| Ledertype | Prefabrikkert rundkabel |
| Lederoppbygning signalledning | 7x 0,16 mm |
| AWG signalkabel | 26 |
| Ledningstverrsnitt | 50x 0,14 mm² |
| Lederdiameter inkl. isolasjon | 1 mm ±0,03 mm |
| Ytterdiameter kabel | 10,30 mm ±0,4 mm |
| Yttermantel, material | Semi-rigid-PVC |
| Yttermantel, farge | grå |
| Materiale i leder | Fortinnet Cu-tråd |
| Ledningsmotstand: | ≤ 145 Ω/km (20 °C) |
| Isolasjonsmotstand | ≥ 20 MΩ*km (20 °C) |
| Minste bøyeradius, montert fast | 86 mm |
| Minste bøyeradius, montert bevegelig | 161 mm |
| Dynamisk belastbarhet (bøying) | Bøyesykluser maksimalt: 5000 (med radius ≥ 15x utvendig diameter) |
| Halogenfri | nei |
| Flammebestandighet | IEC 60332-1-2 (rørledning) |
| VDE 0842, del 332-1-2 (rørledning) | |
| IEC 60332-3-22 (rørledning) | |
| UL VW-1 | |
| CSA FT-1 | |
| Oljebestandighet | mot tidvis sprut (rørledning) |
| Kabelutførelse | Kabel til en modul |
| Fargekode: Enkeltleder | |
| svart | IDC/FLK50 (1) = () |
| brun | IDC/FLK50 (2) = () |
| rød | IDC/FLK50 (3) = () |
| oransje | IDC/FLK50 (4) = () |
| gul | IDC/FLK50 (5) = () |
| grønn | IDC/FLK50 (6) = () |
| blå | IDC/FLK50 (7) = () |
| fiolett | IDC/FLK50 (8) = () |
| grå | IDC/FLK50 (9) = () |
| hvit | IDC/FLK50 (10) = () |
| hvit-svart | IDC/FLK50 (11) = () |
| hvit-brun | IDC/FLK50 (12) = () |
| hvit-rød | IDC/FLK50 (13) = () |
| hvit-oransje | IDC/FLK50 (14) = () |
| hvit-gul | IDC/FLK50 (15) = () |
| hvit-grønn | IDC/FLK50 (16) = () |
| hvit-blå | IDC/FLK50 (17) = () |
| hvit-fiolett | IDC/FLK50 (18) = () |
| hvit-grå | IDC/FLK50 (19) = () |
| brun-svart | IDC/FLK50 (20) = () |
| brun-rød | IDC/FLK50 (21) = () |
| brun-oransje | IDC/FLK50 (22) = () |
| brun-gul | IDC/FLK50 (23) = () |
| brun-grønn | IDC/FLK50 (24) = () |
| brun-blå | IDC/FLK50 (25) = () |
| brun-fiolett | IDC/FLK50 (26) = () |
| brun-grå | IDC/FLK50 (27) = () |
| brun-hvit | IDC/FLK50 (28) = () |
| grønn-svart | IDC/FLK50 (29) = () |
| grønn-brun | IDC/FLK50 (30) = () |
| grønn-rød | IDC/FLK50 (31) = () |
| grønn-oransje | IDC/FLK50 (32) = () |
| grønn-blå | IDC/FLK50 (33) = () |
| grønn-fiolett | IDC/FLK50 (34) = () |
| grønn-grå | IDC/FLK50 (35) = () |
| grønn-hvit | IDC/FLK50 (36) = () |
| gul-svart | IDC/FLK50 (37) = () |
| gul-brun | IDC/FLK50 (38) = () |
| gul-rød | IDC/FLK50 (39) = () |
| gul-oransje | IDC/FLK50 (40) = () |
| gul-blå | IDC/FLK50 (41) = () |
| gul-fiolett | IDC/FLK50 (42) = () |
| gul-grå | IDC/FLK50 (43) = () |
| gul-hvit | IDC/FLK50 (44) = () |
| grå-svart | IDC/FLK50 (45) = () |
| grå-brun | IDC/FLK50 (46) = () |
| grå-rød | IDC/FLK50 (47) = () |
| grå-oransje | IDC/FLK50 (48) = () |
| grå-gul | IDC/FLK50 (49) = () |
| grå-grønn | IDC/FLK50 (50) = () |
| Tilkobling 1 | |
| Tilkoblingstype | Enkeltledere |
| Avisoleringslengde (Mantel) | 150 mm |
| Poltall | 50 |
| Merk | Lederne er merket og påført endehylser |
| Tilkobling 2 | |
| Tilkobling iht. standard | IEC 60603-13 (referanse) |
| Tilkoblingstype | IDC/FLK-bøssinglist |
| Antall tilkoblinger | 1 |
| Poltall | 50 |
| Pluggsykluser | > 50 |
| Delingsmål | 2,54 mm |
| Merknad til drift | Spesifikasjonene i installeringsdirektivet (se Nedlastinger) må overholdes for å sikre forskriftsmessig bruk. Ved bruk med tredjepartsprodukter må også spesifikasjonene, sikkerhetsinstruksene og advarslene fra de enkelte tredjepartsprodusentene følges. |
| Artikkelnummer | 2305910 |
| Pakkestørrelse | 1 Stk. |
| Minimum bestillingsmengde | 1 Stk. |
| Merknad | Ordrerelatert fremstilling (ingen retur) |
| Rabattgruppe | 31BDK |
| Produktnøkkel | DK2213 |
| GTIN | 4046356039246 |
| Vekt pr. stk. (inkl. forpakning) | 1 575,7 g |
| Vekt pr. stk. (ekskl. forpakning) | 1 575,7 g |
| Tolltariffnummer | 85444290 |
| Opprinnelsesland | DE |
ECLASS
| ECLASS-13.0 | 27242220 |
ETIM
| ETIM 9.0 | EC000237 |
UNSPSC
| UNSPSC 21.0 | 26121600 |
| EU RoHS | |
| Oppfyller kravene iht. RoHS-direktivet | Ja (Ingen unntak) |
| China RoHS | |
| Environment friendly use period (EFUP) |
EFUP-E
Ingen farlige stoffer over grenseverdiene
|
| EU REACH SVHC | |
| Henvisning til REACH-kandidatstoff (CAS-nr.) | Ingen stoff med en masseandel på over 0,1 % |
Dine fordeler
20- og 50-polet
Pluggforbinder i henhold til IEC 60603-13
1:1-forbindelse
Åpen ende på en side
PHOENIX CONTACT AS
Strømsveien 344; N-1081 Oslo