IB IL SGI 2/P
-
Inline-klemme
2692351
Inline-analog-strekklapp-inngangsmodul, to nøyaktige innganger, 4- og 6-ledertilkoblingsteknikk
Gratis nedlasting tilgjengelig.
Nedlastinger
Produktdetaljer
| Byggform | modulær |
| Driftsmodus | Prosessdatadrift med 3 Words, PCP med 1 Word |
| Modul | |
| ID-kode (des.) | 223 |
| ID-kode (hex) | DF |
| Lengdekode (heks) | 03 |
| Lengdekode (des) | 03 |
| Prosessdatakanal | 48 Bit |
| Inngangsadresseområde | 48 Bit |
| Utgangsadresseområde | 48 Bit |
| Registerlengde | 32 Bit |
| Behov for parameterdata | 23 Byte |
| Behov for konfigurasjonsdata | 5 Byte |
| Potensialer | |
| Effektopptak | typ. 1,2 W (Utstyr i nominell drift) |
| maks. 3,2 W (Utstyr med maksimal belastning) | |
| Potensialer: Forsyning av logikk (UL) | |
| Forsyningsspenning | 7,5 V DC (via potensialrangerer) |
| Strømforbruk | maks. 100 mA |
| typ. 85 mA | |
| Potensialer: Forsyning av analogmoduler (UANA) | |
| Forsyningsspenning | 24 V DC (via potensialrangerer) |
| Forsyningsspenningsområde | 19,2 V DC ... 30 V DC (inklusive alle toleranser, inklusive ripple) |
| Strømforbruk | maks. 100 mA |
| typ. 25 mA (ved typisk last på 350 ohm pr. kanal) | |
| 80 mA (Ved maksimal last på 55 Ω og visning) | |
| 7 mA (Ved tomgang uten DMS og uten visning) | |
| Galvanisk skille / isolasjon av spenningsområdene | |
| Testspenning: Logikk / analog periferi (digitalisolator) | 500 V AC, 50 Hz, 1 min |
| Testspenning: RS-485 / analog periferi (isolasjonsavstand) | 500 V AC, 50 Hz, 1 min |
| Testspenning: N/O Ka1 - Kb1 / analog periferi (isolasjonsavstand) | 500 V AC, 50 Hz, 1 min |
| Testspenning: N/O Ka2 - Kb2 / analog periferi (isolasjonsavstand) | 500 V AC, 50 Hz, 1 min |
| Testspenning: Funksjonsjord / analog periferi (isolasjonsavstand) | 500 V AC, 50 Hz, 1 min |
| Testspenning: Logikk / RS-485 (digitalisolator) | 500 V AC, 50 Hz, 1 min |
| Testspenning: N/O Ka1 - Kb1 / RS-485 (isolasjonsavstand) | 500 V AC, 50 Hz, 1 min |
| Testspenning: N/O Ka2 - Kb2 / RS-485 (isolasjonsavstand) | 500 V AC, 50 Hz, 1 min |
| Testspenning: Funksjonsjord / RS-485 (isolasjonsavstand) | 500 V AC, 50 Hz, 1 min |
| Testspenning: Logikk / N/O Ka1 - Kb1 (optokobler) | 500 V AC, 50 Hz, 1 min |
| Testspenning: N/O Ka2 - Kb2 / N/O Ka1 - Kb1 (skillestrekning) | 500 V AC, 50 Hz, 1 min |
| Testspenning: Funksjonsjord / N/O Ka1 - Kb1 (isolasjonsavstand) | 500 V AC, 50 Hz, 1 min |
| Testspenning: Logikk / N/O Ka2 - Kb2 (optokobler) | 500 V AC, 50 Hz, 1 min |
| Testspenning: Funksjonsjord / N/O Ka2 - Kb2 (isolasjonsavstand) | 500 V AC, 50 Hz, 1 min |
| Testspenning: Logikk/funksjonsjord (isolasjonsavstand) | 500 V AC, 50 Hz, 1 min |
| Analog | |
| Beskrivelse av inngang | Inngangskanaler for strekklapper |
| Antall innganger | 2 |
| Tilkoblingsteknikk | 6- eller 4-trådet, parvis tvunnet skjermet ledning |
| Brodifferanse Ud | Måleområde fastsatt ved valg av verdi |
| Brospenning U0 | 5 V |
| Måleverdifremstilling | 15 bit + fortegn |
| Oppdatering av prosessdata | typ. 100 ms (12,5 ms, konfigurasjonsavhengig) |
| Karakteristiske verdier | ±1 mV/V, ±2 mV/V, ±3 mV/V, ±3,33 mV/V, ±4 mV/V, ±5 mV/V |
| Kontakter | |
| Beskrivelse | Potensialfri N/O |
| Antall | 2 (Ka1-Kb1, Ka2-Kb2) |
| Gjennomgangsmotstand | < 1 Ω (typisk) |
| 5 Ω (maks.) | |
| Typisk reaksjonstid | 100 ms (typisk) |
| Analog: | |
| Beskyttelseskobling | Kortslutningsbeskyttelse av spenningsutgangene; Ja, minimum ett minutt i form av temperaturovervåking |
| Analog | |
| Beskrivelse av utgang | Spenningsutgang |
| Antall utganger | 2 |
| Impedans | > 55 Ω (min.) |
| Utgangsspenning | typ. 5 V |
| Utgangsstrøm | maks. 90 mA (ved UV = 5 V) |
| Maksimal utgangsstrøm | maks. 90 mA (ved UV = 5 V) |
| Inline-tilkoblingsplugger | |
| Tilkoblingstype | Fjærkrafttilkobling |
| Ledertverrsnitt entrådet | 0,08 mm² ... 1,5 mm² |
| Ledertverrsnitt flertrådet | 0,08 mm² ... 1,5 mm² |
| Ledertverrsnitt AWG | 28 ... 16 |
| Inline-lokalbuss | |
| Tilkoblingstype | Inline-datarangerer |
| Overføringshastighet | 500 kBit/s |
| Overføringsfysikk | Kobber |
| Seriell | |
| Betegnelse | Serielt grensesnitt RS-485 |
| Nettverk | Ja |
| Adressering | Adresse 1 = Måleverdi brutto/netto |
| Adresse 2 = Måleverdi tara | |
| Endemotstand | 120 Ω |
| Overføringsprotokoll | STX/ETX |
| Målskisse |
|
| Bredde | 48,8 mm |
| Høyde | 136 mm |
| Dybde | 71,5 mm |
| Farge | grønn |
| Miljøforhold | |
| Omgivelsestemperatur (drift) | -25 °C ... 55 °C |
| Beskyttelsesgrad | IP20 |
| Lufttrykk (drift) | 70 kPa ... 106 kPa (opptil 3000 m over havet) |
| Lufttrykk (lagring/transport) | 70 kPa ... 106 kPa (opptil 3000 m over havet) |
| Omgivelsestemperatur (lagring/transport) | -25 °C ... 85 °C |
| Tillatt luftfuktighet (drift) | 10 % ... 95 % (iht. DIN EN 61131-2) |
| Tillatt luftfuktighet (lagring/transport) | 10 % ... 95 % (iht. DIN EN 61131-2) |
| Beskyttelsesklasse | III (IEC 61140, EN 61140, VDE 0140-1) |
| Monteringstype | Skinnemontering |
| Artikkelnummer | 2692351 |
| Pakkestørrelse | 1 Stk. |
| Minimum bestillingsmengde | 1 Stk. |
| Produktnøkkel | DRI144 |
| GTIN | 4046356322690 |
| Vekt pr. stk. (inkl. forpakning) | 158,5 g |
| Vekt pr. stk. (ekskl. forpakning) | 158,5 g |
| Opprinnelsesland | DE |
| EU REACH SVHC | |
| Henvisning til REACH-kandidatstoff (CAS-nr.) | Ingen stoff med en masseandel på over 0,1 % |
Kompatible produkter
PHOENIX CONTACT AS
Strømsveien 344; N-1081 Oslo