Ürün listesi Dönüştürücüler ve izolatörler

Filtre

15 Sonuçlar

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Sertifika

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NETWORK_INTERFACE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_INTERFACE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CONNECTION_METHOD_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_MEDIUM_STR, helpText=, helpImageUrl=]

FO dönüştürücüler - FL MC EF 660 SCRJ - 2702944

100Base-T'yi polimer ve PCF fiber (660 nm), SC-RJ FO bağlantısı (PROFINET standardı) için dönüştüren FO dönüştürücü, DIN raya monte edilir, 24 V DC besleme

Fiyat:
Save money: Best price starts from {0} pieces!

FO dönüştürücüler - FL MC EF WDM-A SC - 2902658

FO konvertör (yedek cihaz A),10/100Base-T(X)'den bağımsız tek yönlü cam fiberlere WDM (dalga boyu bölmeli çoğullama ) teknolojisi ile tam çift yönlü iletim için, SC tek yönlü fiber optik bağlantı (1310/1550 nm). İşlem için cihaz seti (A tipi ve B tipi) gereklidir.

Fiyat:
Save money: Best price starts from {0} pieces!

FO dönüştürücüler - FL MC EF WDM-B SC - 2902659

FO konvertör (yedek cihaz B),10/100Base-T(X)'den bağımsız tek yönlü cam fiberlere WDM (dalga boyu bölmeli çoğullama ) teknolojisi ile tam çift yönlü iletim için, SC tek yönlü fiber optik bağlantı (1550/1310 nm). İşlem için cihaz seti (A tipi ve B tipi) gereklidir.

Fiyat:
Save money: Best price starts from {0} pieces!

FO dönüştürücüler - FL MC EF WDM-SET SC - 2902660

FO konvertör seti, A tipi cihazlar ile B tipi cihazlardan oluşur, 10/100Base-T(X)'den bağımsız tek yönlü cam fiberlere WDM (dalga boyu bölmeli çoğullama) teknolojisi ile tam çift yönlü iletim için. SC tek yönlü fiber optik bağlantı (1550/1310 nm).

Fiyat:
Save money: Best price starts from {0} pieces!

FO dönüştürücüler - FL MC EF 1300 MM SC - 2902853

SC çift yönlü fiber optik bağlantılı (1300 nm) FO konvertör, 10/100Base-T(X) çok modlu fiberglas (50/125 μm) .dönüşümü için. Otomatik anlaşma ve otomatik MDI(X) fonksiyonu. Kapsamlı link tanılama. DIN rayına monte edilebilir, 18 ... 30 V DC besleme.

Fiyat:
Save money: Best price starts from {0} pieces!

FO dönüştürücüler - FL MC EF 1300 MM ST - 2902854

B-FOC (ST®) fiber optik bağlantılı (1300 nm) FO konvertör, 10/100Base-T(X) çok modlu fiberglas (50/125 μm) .dönüşümü için. Otomatik anlaşma ve otomatik MDI(X) fonksiyonu. Kapsamlı link tanılama. DIN rayına monte edilebilir, 18 ... 30 V DC besleme.

Fiyat:
Save money: Best price starts from {0} pieces!

FO dönüştürücüler - FL MC EF 1300 SM SC - 2902856

SC çift yönlü fiber optik bağlantılı (1300 nm) FO konvertör, 10/100Base-T(X) tek modlu fiberglas (9/125 μm) .dönüşümü için. Otomatik anlaşma ve otomatik MDI(X) fonksiyonu. Kapsamlı link tanılama. DIN rayına monte edilebilir, 18 ... 30 V DC besleme.

Fiyat:
Save money: Best price starts from {0} pieces!

Arabirim dönüştürücüler - GW EIP/ASCII 1E/1DB9 - 2702772

GW EIP/ASCII... RAW veya ASCII seri dizileri EtherNet/IP™ protokolüne dönüştürür. Bir RJ45 portu ve bir D-SUB 9 portu içerir.

Fiyat:
Save money: Best price starts from {0} pieces!

Arabirim dönüştürücüler - GW EIP/ASCII 1E/2DB9 - 2702773

GW EIP/ASCII... RAW veya ASCII biçimli seri dizileri EtherNet/IP protokolüne dönüştürür. Bir RJ45 portu ve iki D-SUB 9 portu içerir.

Fiyat:
Save money: Best price starts from {0} pieces!

Arabirim dönüştürücüler - GW EIP/ASCII 2E/2DB9 - 2702774

GW EIP/ASCII... RAW veya ASCII biçimli seri dizileri EtherNet/IP protokolüne dönüştürür. 2 RJ45 port 2 D-SUB 9 port içerir.

Fiyat:
Save money: Best price starts from {0} pieces!
15 Sonuçlar

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300