Lista produktów – konwertery i separatory

Filtr

16 trafień

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Aprobata

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NETWORK_INTERFACE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_INTERFACE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CONNECTION_METHOD_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_MEDIUM_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Konwerter światłowodowy - FL MC EF 660 SCRJ - 2702944

Konwerter światłowodowy, do przejścia z 100Base-T na światłowód polimerowy i PCF (660 nm), przyłącze światłowodowe SC-RJ (standard PROFINET), montaż na szynie, zasilanie 24 V DC

Konwerter światłowodowy - FL MC ETH/FO 660 T - 2313164

Trójnik ethernetowy do realizacji 2x RJ45 na 2x SC-RJ LWL, 660 nm, odległość 100 m z włóknami HCS, do wszystkich struktur sieci, redundancja z RSTP + FRD, konfiguracja z WBM, IGMP-Snooping, Multicast Filtering, VLAN, SNMP i zintegrowanym Port Mirroring.

Konwerter światłowodowy - FL MC EF WDM-A SC - 2902658

Konwerter światłowodowy (urządzenie zastępcze A), do transmisji pełnodupleksowej 10/100Base-T (X) na pojedynczym włóknie szklanym Simplex z technologią WDM (Wavelength Division Multiplex), przyłącze światłowodowe SC Simplex (1310/1550 nm). Do pracy wymagany zestaw urządzeń (typ A i typ B)!

Konwerter światłowodowy - FL MC EF WDM-B SC - 2902659

Konwerter światłowodowy (urządzenie zastępcze B), do transmisji pełnodupleksowej 10/100Base-T(X) na pojedynczym włóknie szklanym Simplex z technologią WDM (Wavelength Division Multiplex), przyłącze światłowodowe SC Simplex (1550/1310 nm). Do pracy wymagany zestaw urządzeń (typ A i typ B)!

Konwerter światłowodowy - FL MC EF WDM-SET SC - 2902660

Zestaw konwerterów światłowodowych, składający się z urządzeń typu A i urządzeń typu B, do transmisji pełnodupleksowej 10/100Base-T (X) na pojedynczym włóknie szklanym Simplex z technologią WDM (Wavelength Division Multiplex). Przyłącze światłowodowe SC Simplex (1550/1310 nm).

Konwerter światłowodowy - FL MC EF 1300 MM SC - 2902853

Konwerter światłowodowy do przejścia z przyłączem światłowodowym SC-Duplex (1300 nm), do realizacji 10/100Base-T(X) na wielomodowym włóknie szklanym (50/125 μm). Autonegocjacja i funkcja Auto-MDI(X). Kompleksowa diagnostyka połączeń. Możliwość montażu na szynie, zasilanie 18 ... 30 V DC

Konwerter światłowodowy - FL MC EF 1300 MM ST - 2902854

Konwerter światłowodowy z przyłączem światłowodowym B-FOC (ST®) (1300 nm), do realizacji 10/100Base-T(X) na wielomodowym włóknie szklanym (50/125 μm). Autonegocjacja i funkcja Auto-MDI(X). Kompleksowa diagnostyka połączeń. Możliwość montażu na szynie, zasilanie 18 ... 30 V DC

Konwerter światłowodowy - FL MC EF 1300 SM SC - 2902856

Konwerter światłowodowy do przejścia z przyłączem światłowodowym SC-Duplex (1300 nm), do realizacji 10/100Base-T(X) na jednomodowym włóknie szklanym (9/125 μm). Autonegocjacja i funkcja Auto-MDI(X). Kompleksowa diagnostyka połączeń. Możliwość montażu na szynie, zasilanie 18 ... 30 V DC

Przetwornik złączy - GW EIP/ASCII 1E/1DB9 - 2702772

GW EIP/ASCII... konwertuje szeregowe ciągi znaków RAW lub ASCII na protokół EtherNet/IP™. Obejmuje jedno złącze RJ45 i jedno złącze D-SUB 9.

Przetwornik złączy - GW EIP/ASCII 1E/2DB9 - 2702773

GW EIP/ASCII... konwertuje szeregowe ciągi znaków RAW lub ASCII na protokół EtherNet/IP. Obejmuje jedno złącze RJ45 i dwa złącza D-SUB 9.

16 Trafienia

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410