TERMITRAB complete

Ochrona przed przepięciami w najcieńszej postaci

TERMITRAB complete to najwęższy na świecie ogranicznik przepięć do AKPiA.

TERMITRAB complete to kompletny system ograniczników przepięć. Od prostej jednostopniowej ochrony przed przepięciami po wielostopniowe wersje wtykane z rozłącznikiem nożowym, sygnalizacją i opcją sygnalizacji zdalnej.

Korzyści

  • Oszczędność miejsca dzięki najwęższemu na świecie ogranicznikowi przepięć o szerokości od 3,5 mm
  • Ciągła informacja dzięki zintegrowanemu wskaźnikowi statusu i opcji sygnalizacji zdalnej
  • Idealna ochrona do każdego zastosowania dzięki szerokiej ofercie produktów
  • Łatwa konserwacja dzięki wersjom z wbudowanym rozłącznikiem nożowym
  • Szybka kontrola bez dodatkowych połączeń przy zastosowaniu wersji z wtykami i urządzenia CHECKMASTER 2

Najwęższy wtykany ogranicznik przepięć do instalacji 4-przewodowych

Ogranicznik 4-przewodowy Termitrab  

TERMITRAB complete do instalacji 4-przewodowych

TTC-6P-4 to najwęższy na świecie wtykany ogranicznik przepięć do instalacji 4-przewodowych. Przy szerokości wynoszącej zaledwie 6 mm zapewnia on niezawodną ochronę przed przepięciami w dziedzinie AKPiA, zajmując minimalną tylko ilość miejsca. Typowym zastosowaniem nowych ograniczników przepięć jest pomiar temperatury i systemy ważące. Mogą również chronić niezawodnie przed przepięciami trzy przewody cyfrowych wejść/wyjść wraz z uziemieniem sygnału na szerokości zaledwie 6 mm. TTC-6P-4 stanowi rozszerzenie oferty wąskich ograniczników przepięć dla AKPiA o kolejne obszary zastosowań.

Czy wiesz, że...

...aby znaleźć odpowiednią ochronę przed przepięciami do zastosowania AKPiA, wystarczą tylko dwa kliknięcia? TERMITRAB complete oferuje ponad 110 produktów w różnych wersjach połączeń i napięcia. Tak duża różnorodność pozwala na znalezienie odpowiedniego rozwiązania do niemal wszystkich zastosowań w dziedzinie AKPiA. Konfigurator ochrony przed przepięciami do AKPiA pomoże w doborze właściwego rozwiązania. Wystarczą dwa kliknięcia, aby wyszukać produkty zapewniające optymalną ochronę dla każdego zastosowania. W poradniku doboru można znaleźć podstawowe informacje na temat dwunastu interfejsów popularnych w urządzeniach AKPiA. W razie braku odpowiedniego interfejsu odpowiedni ogranicznik przepięć można znaleźć w wyszukiwarce szczegółowej.

Obszary zastosowania

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410