Serwis i wsparcie

Serwis i wsparcie

Jakość to nie kwestia przypadku

„Made by Phoenix Contact” oznacza dla nas najwyższą jakość w każdym produkcie, w każdej rozmowie, w całym rozwiązaniu.

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się eksploatacją, projektowaniem, produkcją czy serwisowaniem — nasze usługi to niezawodna i dostosowana do Twoich potrzeb pomoc.

Usługi w zakresie bezpieczeństwa maszyn

Rozmowa z doradcą  

Skorzystaj z know-how naszych ekspertów

Oprócz szerokiego programu produktów dla bezpieczeństwa funkcjonalnego firma Phoenix Contact wspiera swoich klientów poprzez indywidualną ofertę profesjonalnych usług związanych z bezpieczeństwem maszyn w przemyśle motoryzacyjnym.

Nasi branżowi eksperci pomogą Ci we wszystkich kwestiach dotyczących oceny zgodności (CE) oraz projektowania i realizacji cyklu życia bezpieczeństwa zgodnie z normą EN 62061 lub EN 13849. Ponadto podzielimy się swoją wiedzą na temat bezpiecznej eksploatacji maszyn.

Szkolenia i warsztaty

Klient na szkoleniu  

Przekazanie wiedzy fachowej dostosowanej do posiadanej wiedzy

Na bazie intensywnych kontaktów z klientami i wieloletniego doświadczenia stworzyliśmy koncepcję kwalifikacji, dzięki której możemy dostosować się do Twoich potrzeb w kwestii kwalifikacji pracowników:

W zależności od fazy projektu, grupy docelowej i posiadanej wiedzy przedstawimy indywidualną ofertę.

Serwis posprzedażowy

Pracownik infolinii serwisowej  

Również po zakupie możesz korzystać z naszej sieci serwisowej

Skoncentrowana wiedza, wieloletnie doświadczenie praktyczne i najwyższa elastyczność wyróżniają pracowników naszego serwisu.

Nasza sieć serwisowa oferuje pomoc w zakresie instalacji, uruchomienia i eksploatacji nawet w najodleglejszych zakątkach ziemi, na przykład za pośrednictwem bezpłatnej infolinii systemowej z całodobowym wsparciem technicznym w zakresie produktów. W nagłych przypadkach przygotujemy części zamienne poza godzinami pracy biura.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410