Zastosowania i rozwiązania

Zastosowania i rozwiązania

Rozwiązania branżowe na miarę potrzeb

Sięgnij po innowacyjne koncepcje do efektywnych procesów w produkcji motoryzacyjnej.

Powrót do Przemysł motoryzacyjny

Kategoria

 • Tłocznia
  Tłocznia

  Dostępność urządzeń jako najwyższy priorytet? Rozwiązania Phoenix Contact pozwalają na osiągnięcie tego celu.

 • Spawalnia
  Spawalnia

  Phoenix Contact oferuje produkty sieciowe i sterowniki na bazie uznanych standardów IT do prostych procesów projektowania i szybkiego rozruchu produkcji.

 • Lakiernia
  Lakiernia

  Technika automatyzacji firmy Phoenix Contact zapewnia wysoki stopień automatyzacji procesów transportu, obróbki i lakierowania.

 • Produkcja zespołu napędowego
  Produkcja zespołu napędowego

  Phoenix Contact oferuje rozproszone rozwiązania automatyzacyjne, oprogramowanie i usługi do efektywnej eksploatacji linii produkcji zespołu napędowego.

 • Montaż końcowy
  Montaż końcowy

  Rozwiązania automatyzacyjne firmy Phoenix Contact wspierają właściwą ergonomię przy montażu ręcznym i zapewniają precyzyjne procesy logistyczne i montażowe.

 • Układy przenośnikowe
  Układy przenośnikowe

  Rozwiązania Phoenix Contact umożliwiają zaprojektowanie wizualizacji niewielkim kosztem oraz selektywną obsługę procesów logistycznych.

 • Infrastruktura fabryki
  Infrastruktura fabryki

  Phoenix Contact oferuje sprawdzone w praktyce koncepcje i produkty pomagające w koordynacji zasobów w budynkach i na produkcji.

W całym procesie produkcyjnym są potrzebne wytrzymałe, otwarte i kompleksowe rozwiązania automatyzacyjne. Szczególnie ważną kwestią jest bezpieczna komunikacja, bezpieczeństwo funkcjonalne maszyn, kompleksowa diagnostyka oraz wysoka dostępność i prędkość przetwarzania.

Jako długoletni partner przemysłu samochodowego firma Phoenix Contact oferuje dopracowane rozwiązania do poszczególnych obszarów produkcji. Podstawę stanowi najczęściej standard automatyzacji na bazie jednolitego oprogramowania i architektury obsługi. Interfejsy do aplikacji do projektowania oraz proste tworzenie wizualizacji zapewniają znaczną redukcję kosztów projektu.

Przegląd: produkcja samochodów

Przegląd: produkcja samochodów

Koncepcje sterowania i komunikacji przemysłowej w branży motoryzacyjnej

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410