Energia

Energia

Wspólnie ku przyszłości energetyki

Doświadczony i nowoczesny.

Powrót do Rozwiązania

Kategoria

 • Przesył i dystrybucja energii
  Przesył i dystrybucja energii

  Stabilna sieć energetyczna wymaga rozwiązań, które reagują inteligentnie i działają niezawodnie również w niesprzyjających warunkach.

 • Wytwarzanie energii konwencjonalnej
  Wytwarzanie energii konwencjonalnej

  Stabilna sieć energetyczna wymaga rozwiązań, które reagują inteligentnie i działają niezawodnie również w niesprzyjających warunkach.

 • Energetyka wiatrowa
  Energetyka wiatrowa

  Firma Phoenix Contact oferuje obszerny asortyment rozwiązań dla energetyki wiatrowej, poczynając od małych elektrowni wiatrowych aż do farm wiatrowych.

 • Energia słoneczna
  Energia słoneczna

  Firma Phoenix Contact oferuje szeroki wybór rozwiązań do energetyki słonecznej, od instalacji naziemnych i dachowych, po autonomiczne źródła zasilania.

Zarówno odnawialne źródła energii, takie jak energia słoneczna czy wiatrowa, jak i konwencjonalne wytwarzanie lub przesył i dystrybucja energii: jako kompetentny partner z prawie 100-letnim doświadczeniem w branży energetycznej oferujemy zawsze właściwe rozwiązania – dzisiaj i w przyszłości.

Nasza szeroka oferta sięga od sprawdzonych komponentów do połączeń, komunikacji i sterowania, po innowacyjne rozwiązania do zastosowań specjalnych.

 
Energetyka
Rozwiązania dla energetyki słonecznej
Rozwiązania do wytwarzania energii konwencjonalnej
Rozwiązania do przesyłu i dystrybucji energii
Rozwiązania dla energetyki wiatrowej

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410