Převodník rozhraní - IBS 24 ETH DSC/I-T - 2722920

Vazební člen INTERBUS Ethernet, generace 4, s oddělením potenciálů

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Napojovací konstrukční skupina ke spojení sítí INTERBUS a Ethernet
Ethernet (IEEE 802.3) je celosvětový standard k zesíťování PC, pracovních stanic a jiných počítačů. V automatizační technice je Ethernet infrastrukturou pro závod a zařízení pro překrývající se komunikační úlohy.
INTERBUS umožňuje zesíťování všech polních přístrojů, od senzorů přes roboty až po průmyslové řídicí jednotky v jedné jednotné síti. Pro přímou integraci polních dat do překryvné sítě Ethernet nabízí INTERBUS optimální předpoklady.
Vazební člen Ethernet INTERBUS IBS 24 ETH DSC/I-T umožňuje přímé připojení systému INTERBUS s širokou paletou V/V modulů a inteligentních polních přístrojů ke standardu Ethernet. Integrovaná funkce brány konstrukční skupiny slouží k přímé a efektivní výměně dat mezi Ethernetem a polními přístroji INTERBUS. Jeden nebo více počítačů v Ethernetu může přitom pružně dosáhnout na data polních přístrojů INTERBUS.
Vazební člen Ethernet INTERBUS je univerzální napojovací konstrukční skupinou INTERBUS pro všechny počítačové a řídicí systémy, které nabízejí přístup přes Ethernet s protokolem TCP/IP. Zvláště zajímavé je použití na pracovních stanicích SUN, HP a DEC a rovněž na platformách Windows NT. Standardizovaný přenosový protokol TCP/IP je celosvětově silně rozšířený a k dispozici pro všechny typy počítačů a operační systémy.
Výkonné pracovní stanice a platformy Windows NT získávají přes připojené vstupní/výstupní moduly INTERBUS a polní přístroje přístup k procesu a mohou přebírat automatizační funkce. Jako kompaktní a efektivní koncentrátory dat v Ethernetu umožňuje vazební člen Ethernet INTERBUS inovativní komunikační řešení v rámci systémů řízení procesů a toku materiálu, stejně jako pořizování provozních dat a zajištění kvality.

Logo Logo Logo

Obchodní data

Objednací klíč 2722920
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
GTIN 4017918141233
Hmotnost/kus (bez obalu) 1,878 kg
Číslo celní sazby 85389091
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Servis

HIGHLIGHTS 2020

Creative solutions for a smart world

PLCnext Technology

Platforma pro neomezenou automatizaci.

PLCnext Technology
Na webovou stránku PLCnext
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít