Kontakt

Kontaktujte nás Jsme vám na blízku

Pro kontakt s námi využijte následující možnosti:

Zašlete email na obchod@phoenixcontact.com nebo použijte kontaktní formulář, případně si vyhledejte specializovanou osobu v přehledu níže.

Pomůžeme vám s produkty a aplikacemi

Technická podpora: podpora@phoenixcontact.cz

Oblast specializace/ region

Email

Telefon - pevná linka

Mobil

Produktoví inženýři - specializovaná technická podpora
Jiří Kaňa přepěťové ochrany, zdroje, relé, oddělovače jkana@phoenixcontact.cz 531 015 729 727 830 209
Tomáš Žák automatizace tomaszak@phoenixcontact.cz 531 015 717 702 214 853
Josef Růžek elektromobilita jruzek@phoenixcontact.cz 531 015 762 702 213 814
Vojtěch Svoboda tisková řešení, svorky a nářadí vsvoboda@phoenixcontact.cz 531 015 741 724 117 948
Roman Steiger automatizace rsteiger@phoenixcontact.com 531 015 736 725 841 037
Martin Jeřábek PCB konektory, pouzdra pro elektroniku mjerabek@phoenixcontact.com 531 015 022 724 751 747
David Coural Sales Engineer - PCB konektory, pouzdra pro elektroniku dcoural@phoenixcontact.cz 702 132 409
Milan Huf FVE mhuf@phoenixcontact.cz 531 015 722 602 743 024
Produktoví manažeři
Přemysl Brož svorky, těžké konektory, tiskárny a nářadí pbroz@phoenixcontact.com 531 015 726 725 825 957
Roman Částek PCB konektory, pouzdra pro elektroniku rcastek@phoenixcontact.com 531 015 722 724 762 501
Václav Mimráček průmyslová automatizace vmimracek@phoenixcontact.cz 531 015 718 724 046 668
Jiří Prchal přepěťové ochrany, zdroje, relé, oddělovače jprchal@phoenixcontact.com 531 015 731 724 097 688
Oblastní manažeři
Petr Stach Praha, Střední Čechy, část Západních Čech pstach@phoenixcontact.com 602 766 942
Jan Bauer Jižní Čechy, Západní Čechy jbauer@phoenixcontact.cz 602 516 032
Petr Zajíček Východní Čechy, Vysočina pzajicek@phoenixcontact.cz 702 207 008
Pavel Boháč Severní Morava pbohac@phoenixcontact.cz 602 106 194
David Šanca Jižní Morava dsanca@phoenixcontact.cz 602 676 030
Tomáš Sýkora Východní Čechy, Severní Čechy tsykora@phoenixcontact.com 724 272 171
Martin Gottvald Manažer pro klíčové zákazníky mgottvald@phoenixcontact.cz 602 516 031
Tomáš Brožek Business Development Manager pro obnovitelné zdroje a emobilitu tbrozek@phoenixcontact.cz 725 587 874