Zaměstnanci

Zaměstnanci

Zde naleznete kontakty na zaměstnance společnosti Phoenix Contact, s.r.o. v České republice.

Technická podpora

Martin Jeřábek

Telefon: +420 724 751 747
Pevná linka: 531 015 722
E-mail: mjerabek@phoenixcontact.com

Technický specialista, podpora pro oblast PCB konektorů

Produktoví manažeři

Přemysl Brož
Telefon: +420 725 825 957
Pevná linka: 531 015 726
E-mail: pbroz@phoenixcontact.cz

Svorky, těžké konektory, tiskárny a nářadí


Roman Částek
Telefon: +420 724 762 501
Pevná linka: 531 015 722
E-mail: rcastek@phoenixcontact.cz

Konektory desek plošných spojů


Václav Mimráček
Telefon: +420 724 046 668
Pevná linka: 531 015 718
E-mail: vmimracek@phoenixcontact.cz

Průmyslová automatizace


Jiří Prchal
Telefon: +420 724 097 688
Pevná linka: 531 015 731
E-mail: jprchal@phoenixcontact.cz

Přepěťové ochrany, zdroje, relé, oddělovače

Produktoví inženýři - technická podpora

Jiří Kaňa
Telefon: + 420 727 830 209
Pevná linka: 531 015 729
E-mail: jkana@phoenixcontact.cz

Technická podpora pro přepěťové ochrany, zdroje, relé, oddělovače

Tomáš Žák
Telefon: + 420 702 214 853
Pevná linka: 531 015 717
E-mail: tomaszak@phoenixcontact.cz

Technická podpora pro oblast automatizace

Josef Růžek
Telefon: + 420 702 213 814
Pevná linka: 531 015 762
E-mail: jruzek@phoenixcontact.cz

Technická podpora pro elektromobilitu

Vojtěch Svoboda
Telefon: +420 724 117 948
E-mail: vsvoboda@phoenixcontact.cz

Technická podpora pro oblast tiskových řešení, svorek a nářadí

Roman Steiger
Telefon: +420 725 841 037
E-mail: rsteiger@phoenixcontact.cz

Technická podpora pro automatizaci

Manažeři pro klíčové zákazníky

Martin Gottvald
Telefon: +420 602 516 031
Pevná linka: 531 015 738
E-mail: mgottvald@phoenixcontact.cz

Klíčoví zákazníci

Regionální manažeři

Petr Stach
Telefon: +420 602 766 942
E-mail: pstach@phoenixcontact.cz

Praha, Střední Čechy, část Západních Čech

Jan Bauer
Telefon: +420 602 516 032
E-mail: jbauer@phoenixcontact.cz

Jižní Čechy, Západní Čechy

Petr Zajíček
Telefon: +420 702 207 008
E-mail: pzajicek@phoenixcontact.cz

Východní Čechy, Vysočina

Ladislav Kasal
Telefon: + 420 724 257 265
E-mail: lkasal@phoenixcontact.cz

Severní Morava

David Šanca
Telefon: + 420 602 676 030
E-mail: dsanca@phoenixcontact.cz

Jižní Morava

Tomáš Sýkora
Telefon: + 420 724 272 171
E-mail: tsykora@phoenixcontact.cz

Východní Čechy, Severní Čechy