Kontrol panosu çözümleri

Kontrol panosu çözümleri

Yeni standart zamanı

Kolay planlama, sezgisel montaj: COMPLETE line kontrol panonuz için kapsamlı bir çözümdür.

Geri Çözümler

Kategori

COMPLETE line, kontrol panosu üretiminde proseslerinizi optimize etmenize yardımcı olan teknoloji lideri ve koordineli donanım ve yazılım ürünleri, danışmanlık hizmetleri ve sistem çözümlerinden oluşan bir sistemdir. Mühendislik, satın alma, montaj ve işletme sizin için önemli ölçüde kolaylaşır.

Avantajlarınız

  • Tüm ürünler için eksiksiz dijital veriler sayesinde tutarlı planlama ve dokümantasyon
  • Sistematik olarak tasarlanmış ürünlerle kolay kullanım ve azaltılmış parça çeşitliliği
  • Özelleştirilmiş süreçler için ölçeklenebilir üretim çözümleri

Etkin planlama süreçleri

Etkin planlama süreçleri  

PROJECT complete ile tutarlı dijital süreç desteği

Sezgisel yapılandırma, akıllı işlevler ve esnek kullanıcı arayüzü: PROJECT complete planlama ve markalama yazılımı klemens dizilerinin kolay planlaması ve ilgili markalamanın basit şekilde oluşturulması için en yenilikçi bir çözümdür.

Elektronik planlamadan bitmiş ürününüzün teslimine kadar olan verilerin aktarılmasında yazılım bireysel ve uygun proses desteği sağlar.

Teknoloji lideri ürünler

Koordineli ürünler sayesinde sezgisel kullanım  

Koordineli ürünler sayesinde sezgisel kullanım

COMPLETE line, kontrol panosundaki tüm fonksiyonlar için yenilikçi bir ürün portföyü sunar. Koordineli donanım ürünlerinin basit, sezgisel kullanımı sayesinde montaj, devreye alma ve bakım konusunda zamandan tasarruf edersiniz.

Push-in bağlantı teknolojisi ile uygulamaları hızlı ve alet kullanmadan bağlayabilirsiniz. Standartlaştırılmış markalama, köprüleme ve test aksesuarları, gereken parça çeşitliliğini azaltarak maksimum tekrar kullanılabilirlikten yararlanmanızı sağlar.

Kontrol panosu üretiminde optimize edilmiş süreçler

Süreç optimizasyonu  

Kontrol panosu üretiminizde süreçleri optimize edin

COMPLETE line serisi, mühendislikten üretime, kontrol panosu üretiminizi olabildiğince verimli kılmanıza yardımcı olur. Böylece, kontrol panosu imalatındaki proseslerinizi optimize etmek için özelleştirilmiş konseptiniz yaratılmış olur.

Klemens dizisi üretimimiz sipariş yoğunluğunu esnek şekilde yönetmenize veya tam montajlı DIN rayları, kontrol panosu üretiminizdeki ihtiyacınızı tam zamanında sağlamanıza yardımcı olur.

Videolarımız sizi güncel tutacaktır

YouTubeda COMPLETE line

COMPLETE line – kontrol panosu için kapsamlı çözüm

Kontrol panosu imalatına yönelik kapsamlı çözümümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor, ancak okumayı tercih etmiyor musunuz? O zaman konu hakkındaki videolarımızı izleyin.

Her ay size verimli mühendislik, akıllı ürünler ve yenilikçi üretim çözümlerine odaklanan ilginç ve eğlenceli içerikler sunacağız.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300