QUINT-DIODE/40
Moduł redundancyjny
Moduł redundancyjny QUINT-DIODE/40
Szczegóły produktu
| Tryb DC | |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC |
| Zakres znamionowego napięcia wejściowego | 24 V DC |
| Zakres napięcia wejściowego | 0 V DC ... 30 V DC |
| Zakres napięcia wejściowego DC | 0 V DC ... 30 V DC |
| Rodzaj napięcia zasilania | DC |
| Zabezp. przed zamianą biegunów | tak, < 60 V |
| Znamionowy prąd wejściowy (IN) | 2x 20 A |
| 1x 40 A | |
| Prąd maksymalny Imaks. | 2x 19 A (6 mm² przy 40 ℃) |
| 1x 39 A (6 mm² przy 40 ℃) | |
| 2x 16 A (6 mm² przy 60 ℃) | |
| 1x 32 A (6 mm² przy 60 ℃) | |
| 2x 27 A (10 mm² przy 40 ℃) | |
| 1x 54 A (10 mm² przy 40 ℃) | |
| 2x 21 A (10 mm² przy 60 ℃) | |
| 1x 43 A (10 mm² przy 60 ℃) | |
| 2x 30 A (16 mm² przy 40 ℃) | |
| 1x 60 A (16 mm² przy 40 ℃) | |
| 2x 24 A (16 mm² przy 60 ℃) | |
| 1x 48 A (16 mm² przy 60 ℃) | |
| Ochrona przed przepięciami przejściowymi | Dioda transil |
| Spadek napięcia wejście/wyjście | 0,5 V |
| Sprawność | > 97 % |
| napięcie wyjścia znamionowe | 24 V DC |
| Znamionowy prąd wyjściowy (IN) | 40 A |
| Maksymalna moc strat, obciążenie znamionowe | 20 W |
| możliwość łączenia szeregowego | nie |
| Wejście | |
| Rodzaj przyłącza | Przyłącze śrubowe |
| minimalny przekrój przewodu sztywnego | 0,5 mm² |
| maksymalny przekrój przewodu sztywnego | 16 mm² |
| Minimalny przekrój przewodu elastycznego | 0,5 mm² |
| Maksymalny przekrój przewodu elastycznego | 10 mm² |
| Przekrój przewodu AWG min. | 20 |
| Przekrój przewodu AWG max. | 6 |
| Długość odizolowania | 10 mm |
| Gwint śruby | M4 |
| Wyjście | |
| Gwint śruby | M4 |
| napięcie izolacji wyjście / PE | 1 kV |
| napięcie izolacji wejście / PE | 1 kV |
| Napięcie izolacji wejście, wyjście/obudowa | 1 kV |
| Typ produktu | Moduł redundancyjny |
| Rodzina produktów | QUINT DIODE |
| MTBF (IEC 61709, SN 29500) | 28571428 h (40 °C) |
| Dioda LED | nie |
| Właściwości izolacji | |
| Klasa ochrony | II (w zamkniętej szafie sterowniczej) |
| Stopień zabrudzenia | 2 |
| Szerokość | 62 mm |
| Wysokość | 84 mm |
| Głębokość | 102 mm |
| Szerokość | 3,4 TE |
| Wymiary montażowe | |
| Odstęp montażu prawo/lewo | 5 mm / 5 mm |
| Odstęp montażu góra/dół | 50 mm / 50 mm |
| Sposób montażu | Montaż na szynie DIN |
| Informacja montażu | ustawienie w rzędzie: w poziomie 20 mm, w pionie 50 mm |
| Pozycja montażu | poziome i pionowe szyny nośne NS 35, EN 60715 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wersja obudowy | AIMg (pokrywa), GD-ZnAICu (radiator) |
| Warunki otoczenia | |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Temperatura otoczenia (praca) | -25 °C ... 70 °C (> 60°C redukcja mocy, -25 ... 60°C) |
| Temperatura otoczenia (składowanie/transport) | -40 °C ... 85 °C |
| Maks. dop. wilgotność powietrza (praca) | ≤ 95 % (przy 25 °C, bez kondensacji) |