Glasvezelgebaseerde dataconnectoren

Glasvezelgebaseerde bekabeling voor overdrachtssnelheden tot 40 Gbit/s

Snelle en veilige dataoverdracht

Kies voor hoge overdrachtssnelheden, flexibele aansluittechnieken en betrouwbare beschermingsconcepten.

Terug naar Dataconnectoren

Categorieën

Zoeken in Glasvezelgebaseerde dataconnectoren

Toon alle producten uit deze categorie

Het brede productenprogramma van Phoenix Contact biedt u de passende aansluittechniek voor de glasvezelbekabeling. POF voor korte overdrachtsafstanden tot 75 m, PCF voor middellange afstanden tot 500 m of GOF voor lange overdrachtsafstanden tot 50 km. Apparaataansluitingen, patchpanel, koppelingen en verdelers voor montagerails completeren het programma.

Uw voordelen

  • toekomstzekere bekabeling dankzij overdrachtssnelheden tot 40 Gbit/s
  • breed toepassingsspectrum dankzij verschillende vezelsoorten (POF, PCF, GOF)
  • uiterste flexibiliteit door vele bouwvormen
  • hoge betrouwbaarheid door ongevoeligheid tegenover elektromagnetische storingen

Verdelers voor montagerails

Montagerailverdeler en splicebox  

Verdelers voor montagerails

Spliceboxen, modulaire rangeerklemmen, patchpanels en terminal-outlets voor de wandmontage bieden efficiënte oplossingen voor een gestructureerde lichtgeleiderbekabeling. Bedieningsvriendelijke aansluitingen aan de voorzijde voor SC-duplex, LC-duplex, ST-duplex, LC-quad en E-2000® zorgen gegarandeerd voor een langdurig betrouwbare realtime-dataoverdracht.

  • beschermklasse: IP20
  • vezelcategorieën: OM1 – OM4 alsmede OS2
  • modulaire en voorgeconfectioneerde oplossingen
  • toepasbaar voor de 19 inch-techniek of voor de montagerail (alleen splicebox)

Gestandaardiseerde poolbeelden

Gestandaardiseerde poolbeelden  

Gestandaardiseerde poolbeelden

Realiseer flexibele, volledige oplossingen voor de dataoverdracht op basis van een uitgebreid programma gestandaardiseerde dataconnectoren.

  • Compacte LC-duplex-connectoren
  • Gangbare FSMA- en ST-connectoren
  • SC-duplex met push-pull-technologie
  • SC-RJ voor POF, GOF en PCF

 

Omvangrijk kabelprogramma

Vele aansluitmogelijkheden  

Vele aansluitmogelijkheden

Of u nu kiest voor voorgeconfectioneerd of kabels per meter met open uiteinde – kabels en connectorsystemen van Phoenix Contact bieden oplossingen voor verschillende toepassingsgebieden zoals industriële automatisering, computercentra of gebouwbekabeling.

  • Polymer Optical Fiber (POF) tot maximaal 100 Mbit/s
  • Polymer Clad Fiber (PCF) tot maximaal 1 Gbit/s
  • Glas Optical Fiber (GOF) multimode tot 10 Gbit/s
  • Glas Optical Fiber (GOF) singlemode tot 40 Gbit/s

 

Gangbare protocollen

Gangbare protocollen  

Gangbare protocollen

Of het nu voor de machine- en installatiebouw, gebouwenautomatisering of de procesautomatisering is – met glasvezelgebaseerde databekabeling kiest u voor een flexibele bekabelingssoort die een groot aantal bussystemen ondersteunt:

  • Ethernet, Ethernet/IP, EtherCAT®
  • PROFINET, Sercos®, INTERBUS
  • PROFIBUS, CANopen®, DeviceNet™, Modbus

 

Betrouwbare beschermingsconcepten

Betrouwbare beschermingsconcepten  

Betrouwbare beschermingsconcepten

Speciale concepten voor de afscherming met 360 -EMC-afscherming garanderen een hoge EMC- en ESD-bestendigheid van de databekabeling. Bovendien zijn de connectoren en kabels betrouwbaar beschermd tegen ruwe omgevingsomstandigheden.

  • Bescherming tegen extreme temperaturen
  • Bescherming tegen vloeistoffen
  • Bescherming tegen trillingen
  • Bescherming tegen UV-licht

Gereedschap voor de veldconfectie

Veldconfectie  

Veldconfectie

Confectioneer glasvezelkabels direct in het veld. Het confectioneergereedschap van Phoenix Contact maakt procesveilige aansluitingen mogelijk in een zeer korte tijd.

  • Gereedschap voor alle vezelsoorten
  • Zonder plakken of polijsten
  • Gereedschapssets met praktische toebehoren

PHOENIX CONTACT B.V.

Hengelder 56
6902 PA Zevenaar
Postbus 246
6900 AE Zevenaar
(0316) 59 17 20

Hi! Mijn naam is Phil, de chatbot van Phoenix Contact.

Ik maak u graag wegwijs op de E-Plaza. Waar kan ik u mee helpen? Klik rechts onderaan deze pagina om een chatgesprek met mij te starten.

Service


Glasvezelgereedschap GOF

Eenvoudige en betrouwbare confectionering van glasvezels.


Glasvezelgereedschap POF

Eenvoudige en betrouwbare confectionering van polymeervezels.

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten