Productlijst verdelers

Filters

28 treffers

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_DESIGNTYPE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_DEGREE_OF_PROTECTION_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

beschermklasse

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_MATERIAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Materiaal

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_MOUNTING_TECHNOLOGY_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_OF_SLOTS_NUM, helpText=, helpImageUrl=]

Splicebox - FOC-PP-SB-ST:6 - 1411903

Montagerail-splicebox, zonder pigtails, voor 12 x ST-simplex

Splicebox - FOC-PP-SB-SC:6 - 1411902

Montagerail-splicebox, zonder pigtails, voor 6 x SC-duplex

Splicebox - FOC-PP-SB-LC:6 - 1411901

Montagerail-splicebox, zonder pigtails, voor 6 x LC-duplex

Beschermkap - VS-SCRJ-PC-BK - 1417840

Beschermkap, beschermklasse: IP67, materiaal: PA, kleur: zwart

Wartel-connectorset - VC-M-T2/10() S822 NZ:TS02 - 1623598

Wartelbehuizing met EMC-oppervlak en geleidende afdichting, met metrische kabelaansluiting, vergrendelingsschroeven met cilinderkop, grootte 2

Glasvezel-patchkabel - FOC-ST:A-ST:A-GB07/10,0 - 1420807

Geconfectioneerde glasvezelkabel, breakout-kabel, singlemode glasvezel 9/125 μm, connector: B-FOC (ST) / B-FOC (ST), beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 10 m

Crimpcontact - CK2,5-M-2,5 AG - 1409207

Ronde connectoren (kabelzijde), artikelfamilie: PRC, Crimpcontact, aderdoorsnede max.: 2,5 mm², Aansluittype: crimpaansluiting, soort contact: stift. Crimpaanbeveling: aders nacrimpen
DIN EN 60352-2 met het crimpcontact.

Crimpcontact - CK2,5-M-4 AG - 1409208

Ronde connectoren (kabelzijde), artikelfamilie: PRC, Crimpcontact, aderdoorsnede max.: 4 mm², Aansluittype: crimpaansluiting, soort contact: stift. aders nacrimpen
DIN EN 60352-2 met het crimpcontact

Crimpcontact - CK2,5-M-6 AG - 1409209

Ronde connectoren (kabelzijde), artikelfamilie: PRC, Crimpcontact, aderdoorsnede max.: 6 mm², Aansluittype: crimpaansluiting, soort contact: stift. aders nacrimpen
DIN EN 60352-2 met het crimpcontact

Koppeling - VS-MP-PPC/PPC-PO/1G - 1406395

Multiport-koppeling voor power en data: voor een passieve PROFINET-bekabeling van robots, incl. montagevoet.

28 Treffers

PHOENIX CONTACT B.V.

Hengelder 56
6902 PA Zevenaar
Postbus 246
6900 AE Zevenaar
(0316) 59 17 20

Hi! Mijn naam is Phil, de chatbot van Phoenix Contact.

Ik maak u graag wegwijs op de E-Plaza. Waar kan ik u mee helpen? Klik rechts onderaan deze pagina om een chatgesprek met mij te starten.