Productlijst seriële mediumconverters

Filters

15 treffers

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Toelating

  • Overige opties
    Sluiten

    Toelating



facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_LENGTH_RANGE , helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CONNECTION_METHOD_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NETWORK_INTERFACE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_MEDIUM_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_WAVE_LENGTH_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Glasvezelconverters - PSI-MOS-RS232/FO 660 E - 2708368

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor RS-232-interfaces tot 115,2 kbit/s, eindapparaat met één lichtgeleiderinterface (FSMA), 660 nm, voor polymeer-/PCF-vezelkabels

Glasvezelconverters - PSI-MOS-RS232/FO 850 E - 2708371

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor RS-232-interfaces tot 115,2 kbit/s, eindapparaat met één lichtgeleiderinterface (BFOC), 850 nm, voor PCF-/glasvezelkabels (multimode)

Glasvezelconverters - PSI-MOS-RS232/FO 660 T - 2708410

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor RS-232-interfaces tot 115,2 kbit/s, T-koppeling met twee lichtgeleiderinterfaces (FSMA), 660 nm, voor polymeer-/PCF-vezelkabels

Glasvezelconverters - PSI-MOS-RS232/FO 850 T - 2708423

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor RS-232-interfaces tot 115,2 kbit/s, T-koppeling met twee lichtgeleiderinterfaces (BFOC), 850 nm, voor PCF-/glasvezelkabels (multimode)

Glasvezelconverters - PSI-MOS-RS232/ FO 1300 E - 2708588

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor RS-232-interfaces tot 115,2 Mbit/s, eindmoduul met één glasvezelinterface (SC-Duplex), 1300 nm, voor glasvezelkabel

Glasvezelconverters - PSI-MOS-RS485W2/FO 660 T - 2708300

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor RS-485 2-draads bussystemen (SUCONET K, Modbus ... ) tot 500 kbit/s, NRZ-polarisatie, T-koppeling met twee lichtgeleiderinterfaces (FSMA), 660 nm, voor polymeer-/PCF-vezelkabels

Glasvezelconverters - PSI-MOS-RS485W2/FO 660 E - 2708313

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor RS-485 2-draads bussystemen (SUCONET K, Modbus ... ) tot 500 kbit/s, NRZ-polarisatie, eindapparaat met één lichtgeleiderinterface (FSMA), 660 nm, voor polymeer-/PCF-vezelkabels

Glasvezelconverters - PSI-MOS-RS485W2/FO 850 T - 2708326

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor RS-485 2-draads bussystemen (SUCONET K, Modbus ... ) tot 500 kbit/s, NRZ-polarisatie, T-koppeling met twee lichtgeleiderinterfaces (BFOC), 850 nm, voor PCF-/glasvezelkabels (multimode)

Glasvezelconverters - PSI-MOS-RS485W2/FO 850 E - 2708339

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor RS-485 2-draads bussystemen (SUCONET K, Modbus ... ) tot 500 kbit/s, NRZ-polarisatie, eindapparaat met één lichtgeleiderinterface (BFOC), 850 nm, voor PCF-/glasvezelkabels (multimode)

Glasvezelconverters - PSI-MOS-RS422/FO 660 E - 2708342

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor RS-422/RS-485 4-draads/INTERBUS tot 2 Mbit/s, eindapparaat met één lichtgeleiderinterface (FSMA), 660 nm, voor polymeer-/PCF-vezelkabels

15 Treffers

PHOENIX CONTACT B.V.

Hengelder 56
6902 PA Zevenaar
Postbus 246
6900 AE Zevenaar
(0316) 59 17 20

Hi! Mijn naam is Phil, de chatbot van Phoenix Contact.

Ik maak u graag wegwijs op de E-Plaza. Waar kan ik u mee helpen? Klik rechts onderaan deze pagina om een chatgesprek met mij te starten.

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten