Productlijst mediumconverters voor Ethernet

Filters

16 treffers

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Toelating

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CONNECTION_METHOD_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_MEDIUM_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NETWORK_INTERFACE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_WAVE_LENGTH_STR, helpText=, helpImageUrl=]
nieuw

Glasvezelconverters - FL MC EF 660 SCRJ - 2702944

Glasvezelconverter, voor het omzetten van 100Base-T naar polymeer- en PCF-vezel (660 nm), SC-RJ-glasvezelaansluiting (PROFINET-standaard), op rail te monteren, voeding: 24 V DC

Glasvezelconverters - FL MC 2000E LC - 2891056

Glasvezelconverter met LC-duplex-glasvezelaansluiting (1300 nm), voor het omzetten van 100Base-T(X) naar multimode glasvezel. Auto-MDI(X)-functie. Omvangrijke link-diagnose. Op rail te monteren, 12 ... 57 VDC-voeding. Conform norm IEC 61850-3 en IEEE 1613.

Glasvezelconverters - FL MC 2000E SM40 LC - 2891156

LWL-converter met LC-Duplex-LWL-aansluiting (1300 nm), voor het omzetten van 100Base-TX naar singlemode glasvezel. Auto-MDI(X)-functie. Omvangrijke link-diagnose. Op rail te monteren 12 ... 57 VDC-voeding. Conform norm IEC 61850-3 en IEEE 1613.

Glasvezelconverters - FL MC 2000T SC - 2891315

FO-converter met SC-duplex-glasvezelaansluiting (1300 nm), voor het omzetten van 100 Base-T(X) naar multimode glasvezel. Auto-MDI(X) en omvangrijke link-diagnose. Op DIN-rails monteerbaar met groot bedrijfstemperatuurbereik.

Glasvezelconverters - FL MC 2000T ST - 2891316

Glasvezelconverter met ST-glasvezelaansluiting (1300 nm), voor het omzetten van 100Base-T(X) naar multimode glasvezel. Auto-MDI(X) en omvangrijke link-diagnose. Op DIN-rails monteerbaar met groot bedrijfstemperatuurbereik.

Glasvezelconverters - FL MC 2000T SM20 SC - 2891317

Glasvezelconverter met SC-duplex-glasvezelaansluiting (1300 nm), voor het omzetten van 100 Base-TX naar singlemode glasvezel met een maximumlengte van 20 km, Auto-MDI(X) en omvangrijke linkdiagnose. Op DIN-rails monteerbaar met groot bedrijfstemperatuurbereik.

Glasvezelconverters - FL MC 2000T SM40 SC - 2891318

Glasvezelconverter met SC-duplex-glasvezelaansluiting (1300 nm), voor het omzetten van 100Base-TX naar singlemode glasvezel met een maximumlengte van 40 km, Auto-MDI(X) en omvangrijke linkdiagnose. Op rails monteerbaar met groot bedrijfstemperatuurbereik.

Glasvezelconverters - FL MC 1000 SC - 2891320

Glasvezelconverter met SC-duplex-glasvezelaansluiting (1300 nm), voor het omzetten van 100 Base-TX naar multimode glasvezel. Auto-MDI(X)-functie en omvangrijke link-diagnose. Montage op een montagerail mogelijk.

Glasvezelconverters - FL MC 1000 ST - 2891321

Glasvezelconverter met ST-glasvezelaansluiting (1300 nm), voor het omzetten van 100Base-TX naar multimode glasvezel. Auto-MDI(X)-functie en omvangrijke link-diagnose. Montage op een montagerail mogelijk.

Glasvezelconverters - FL MC EF 1300 MM SC - 2902853

Glasvezelconverter met SC-duplex-glasvezelaansluiting (1300 nm), voor het omzetten van 10/100Base-T(X) naar multimode glasvezel (50/125 μm). Autonegotiation- en Auto-MDI(X)- functie. Omvangrijke link-diagnose. Op rail te monteren, voeding: 18 ... 30 V DC

16 Treffers

PHOENIX CONTACT B.V.

Hengelder 56
6902 PA Zevenaar
Postbus 246
6900 AE Zevenaar
(0316) 59 17 20

Hi! Mijn naam is Phil, de chatbot van Phoenix Contact.

Ik maak u graag wegwijs op de E-Plaza. Waar kan ik u mee helpen? Klik rechts onderaan deze pagina om een chatgesprek met mij te starten.

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten