Netwerkinstallatie - van patchpanel via netwerkisolators tot SFP-modulen

Netwerkinstallatie - van patchpanel via netwerkisolators tot SFP-modulen

Installeer zelf uw complete netwerk – wij ondersteunen u daarbij graag. Of het nu gaat om koperen, lichtgeleiderkabels of snelaansluitconnectoren - bij Phoenix Contact kunt u alle benodigde componenten, zoals patchpanel, PoE-injectors, isolators en redundantiemodulen bestellen voor een flexibele installatie op locatie.

Meer informatie
Drie Ethernet-patchpanels op één montagerail

De patchpanels maken een betrouwbare aansluiting tussen schakelkast en het veld mogelijk

Ethernet-patchpanels Snel een betrouwbare verbinding tot stand gebracht

Met Ethernet-patchpanels kan een eenvoudige en snelle verbinding tussen uw veld- en schakelkastbekabeling worden gerealiseerd. In de afgedekte aansluitruimte vereenvoudigen ​IDC-​, ​Push-in-​ of ​schroefaansluiting de installatie van de veldkabel.

Het kabelscherm wordt eenvoudig, snel en zonder gereedschap aangesloten. Daarbij wordt tegelijkertijd de trekontlasting gerealiseerd. Dit bespaart veel tijd bij het installeren.

Optioneel krijgt u deze interfacemodulen geleverd met ​overspanningsbeveiliging en schermstroombewaking.

PoE-injectors

De PoE-injectors voorzien uw netwerk betrouwbaar van data en spanning

PoE-injectors Betrouwbare en eenvoudige voeding

Met​ de Power-over-Ethernet (​PoE​)-injectors ​kunnen​ gekoppelde Ethernet-deelnemers, zoals camera's, via een enkele kabel worden voorzien van data en spanning. De compacte ​standalone-oplossing is leverbaar in verschillende vermogensklassen tot 60 watt.

Naast de RJ45-busconnector beschikken de PoE-injectors over alternatieve aansluittechnieken voor de veldkabel en geïntegreerde overspanningsbeveiliging. Deze beveiligt de aangesloten eindapparaten en verhoogt daarmee de beschikbaarheid van de installatie.

Power-over-Ethernet-splitter FL PD 1001

De PoE-splitter scheidt energie en data ter plaatse

PoE-splitter Data en energie ter plaatse scheiden

De ​Power​-over-Ethernet-splitter​ biedt de mogelijkheid om ook eindapparaten die niet geschikt zijn voor ​PoE, eenvoudig en voordelig in afgelegen stations te installeren. Voor WLAN- of ​Bluetooth-access points​, ​besturingen​, I/O-stations, enz. scheidt de ​PoE-splitter​ ter plaatse data en energie van elkaar om deze afzonderlijk beschikbaar te stellen. Zo profiteert u ook voor netwerkcomponenten die niet geschikt zijn voor PoE van de kostenvoordelen en eenvoudige bekabeling van een PoE-oplossing.

Netwerkisolatoren voor de galvanische scheiding van het netwerk

De netwerkisolatoren beveiligen uw eindapparaten

Netwerkisolatoren Voor de potentiaalscheiding van het netwerk

Potentiaalverschillen vormen in industriële omgevingen altijd een probleem voor storingvrije dataoverdracht. Ten behoeve van de potentiaalscheiding in kopergebaseerde Ethernet-netwerken kunt u gebruikmaken van de FL ISOLATOR.

Dankzij de hoogwaardige scheiding tot 4 kV worden uw Ethernet-apparaten en interfaces beveiligd. De stoorvastheid wordt daardoor aanzienlijk verhoogd.

De FL ISOLATOR is naar keuze ook met M12-aansluittechniek en behuizing voor wandmontage beschikbaar.

SFP-modulen

SFP-modulen voor een flexibele glasvezeloverdracht

SFP-modulen Glasvezeltechniek flexibel toepassen

Met SFP-modulen (Small Form Pluggable) kunt u de SFP-poorten van uw Ethernet-switches flexibel gebruiken. Of u nu single- of multimode-overdracht, Fast Ethernet of Gigabit nodig hebt, Phoenix Contact heeft de passende SFP-modulen voor uw toepassingsdoelen:

  • Koper- en lichtgeleiderkabeloverdracht (singlemode en multimode)
  • Overdrachtsafstanden tot max. 80 km
  • 1-fase overdracht met WDM-technologie
  • 100 MBit/s en 1000 MBit/s
  • Toepasbaar in alle switches met SFP-slots van Phoenix Contact