Productlijst SFP-modulen

Filters

14 treffers

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Toelating

  • Overige opties
    Sluiten

    Toelating



Interfacemoduul - FL SFP FX - 2891081

Het smalle vorm-factor-insteekmoduul biedt een interface voor lichtgeleiderkabels met een gegevensoverdracht van 100 Mbit/s bij een golflengte van 1310 nm (lang).

Interfacemoduul - FL SFP FX SM - 2891082

Het smalle vorm-factor-insteekmoduul biedt een interface voor lichtgeleiderkabels met een gegevensoverdracht van 100 Mbit/s bij een golflengte van 1310 nm (lang).

Interfacemoduul - FL SFP SX - 2891754

Gigabit SFP-moduul voor een overdracht tot 1 km met een golflengte van 850 nm.

Interfacemoduul - FL SFP SX2 - 2702397

Gigabit SFP-moduul voor een overdracht tot 2 km met een golflengte van 1310 nm

Interfacemoduul - FL SFP LX - 2891767

Gigabit SFP-moduul voor een overdracht tot 30 km met een golflengte van 1310 nm.

Interfacemoduul - FL SFP LX10-B - 1025401

Gigabit SFP-moduul voor een overdracht tot 10 km met een golflengte van 1310 nm.

Interfacemoduul - FL SFP LH - 2989912

Gigabit SFP-moduul voor een overdracht tot 80 km met een golflengte van 1550 nm.

Interfacemoduul - FL SFP-GT-RJ45 - 2989420

Gigabit SFP-moduul voor een overdracht tot 100 m

Interfacemoduul - FL SFP FE WDM20-A - 2702437

Fast Ethernet SFP-WDM-moduul voor overdracht tot maximaal 20 km via een vezel met een golflengte van 1310/1550 nm

Interfacemoduul - FL SFP FE WDM20-B - 2702438

Fast Ethernet SFP-WDM-moduul voor overdracht tot maximaal 20 km via een vezel met een golflengte van 1550/1310 nm

14 Treffers

PHOENIX CONTACT B.V.

Hengelder 56
6902 PA Zevenaar
Postbus 246
6900 AE Zevenaar
(0316) 59 17 20

Hi! Mijn naam is Phil, de chatbot van Phoenix Contact.

Ik maak u graag wegwijs op de E-Plaza. Waar kan ik u mee helpen? Klik rechts onderaan deze pagina om een chatgesprek met mij te starten.

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten