FTPR-2/19
-
Teststeker
3001698
Teststeker, vrij te configureren, met draaigreep, nominale spanning: 400 V, nominale stroom: 24 A, nominale aansluitdoorsnede: 2,5 mm2, kleur: grijs
Productdetails
| Producttype | Teststeker |
| aantal polen | 19 |
| Rastermaat | 8,2 mm |
| Aantal rijen | 1 |
| potentialen | 19 |
| Isolatie-eigenschappen | |
| Overspanningscategorie | III |
| test-stootspanning | 4 kV |
| Maximale vermogensdissipatie tijdens nominaal bedrijf | 1,31 W |
| Isolatiestootspanning | 5 kV |
| nominale doorsnede | 6 mm² |
| aandraaimoment testbus | 0,5 |
| Opmerking | De aderdoorsnede is afhankelijk van de gebruikte kabelschoen |
| Aderdoorsnede soepel | 0,5 mm² ... 2,5 mm² |
| aderdoorsnede soepel [AWG] | 20 ... 14 (omgezet naar IEC) |
| nominale aderdoorsnede | 2,5 mm² |
| Nominale stroom | 24 A |
| belastingsstroom maximaal | 24 A |
| nominale spanning | 400 V AC/DC |
| Maatschets |
|
| Breedte | 187,5 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Rastermaat | 8,2 mm |
| Kleur | grijs (RAL 7042) |
| Brandbaarheidsklasse volgens UL 94 | V0 |
| isolatiemateriaalgroep | I |
| Isolatiemateriaal | PA |
| Mechanische gegevens | |
| open zijwand | Nee |
| Omgevingsomstandigheden | |
| omgevingstemperatuur (bedrijf) | -60 °C ... 85 °C |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport) | -25 °C ... 55 °C (voor korte tijd, niet langer dan 24 h, -60 °C tot +70 °C) |
| omgevingstemperatuur (montage) | -5 °C ... 70 °C |
| omgevingstemperatuur (bediening) | -5 °C ... 70 °C |
| toelaatbare luchtvochtigheid (opslag/transport) | 30 % ... 70 % |
| montagetechniek | insteken in het basiselement |
| Artikelnummer | 3001698 |
| Verpakkingseenheid | 1 Stuks |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 Stuks |
| Aanwijzing | Ordergebonden productie (geen retournering) |
| Verkoopcode | BE6112 |
| Productcode | BE6112 |
| GTIN | 4046356963015 |
| Gewicht per stuk (inclusief verpakking) | 937 g |
| Gewicht per stuk (exclusief verpakking) | 937 g |
| Douanetariefnummer | 85366990 |
| Land van herkomst | PL |
ECLASS
| ECLASS-13.0 | 27250304 |
| ECLASS-15.0 | 27250304 |
ETIM
| ETIM 9.0 | EC002555 |
UNSPSC
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| EU RoHS | |
| Voldoet aan de eisen van de RoHS-richtlijn | Ja |
| uitzonderingsregelingen voor zover bekend | 6(c) |
| China RoHS | |
| Environment friendly use period (EFUP) |
EFUP-50
Een China RoHS declaratietabel met betrekking tot het artikel, is als download beschikbaar en vindt u bij het betreffende artikel onder Fabrikantverklaring. Voor geen van de artikelen met EFUP-E is een China RoHS declaratietabel beschikbaar en nodig.
|
| EU REACH SVHC | |
| Aanduiding van REACH-kandidaatstof (CAS-nr.) | Lead (CAS-nr.: 7439-92-1) |
Compatibele producten
Aanwijzing: het gebruik van enkele van de onderstaande toebehorendelen kan dit product beperken.
-
-
FBS 3-8 - Steekbrug 3030297
-
FBS 4-8 - Steekbrug 3030307
-
FBS 5-8 - Steekbrug 3030310
-
FBS 6-8 - Steekbrug 3032470
-
FBS 10-8 - Steekbrug 3030323
-
FBSRH 2-8 - Kortsluitsteker 3033802
-
FBSRH 3-8 - Kortsluitsteker 3033803
-
FBSRH 4-8 - Kortsluitsteker 3033804
-
FBS 1/3-8 - Steekbrug 3032363
-
FBS 2-8 CT - Steekbrug 3033830
-
FBS 3-8 CT - Steekbrug 3033831
-
FBS 4-8 CT - Steekbrug 3033832
-
FBS 10-8 CT - Steekbrug 3033833
-
FBS 2-8 BU - Steekbrug 3032567
-
FBS 3-8 BU - Steekbrug 3032570
-
FBS 4-8 BU - Steekbrug 3032583
-
FBS 5-8 BU - Steekbrug 3032596
-
FBS 6-8 BU - Steekbrug 3032677
-
FBS 10-8 BU - Steekbrug 3032606
-
PSBJ-URTK 6 FARBLOS - Teststekerstrook 3026450
-
PSBJ-URTK 6 RD - Teststekerstrook 3026719
-
PSBJ-URTK 6 BU - Teststekerstrook 3026434
-
PSBJ-URTK 6 YE - Teststekerstrook 3026405
-
PSBJ-URTK 6 GN - Teststekerstrook 3026418
-
PSBJ-URTK 6 VT - Teststekerstrook 3026421
-
PSBJ-URTK 6 GY - Teststekerstrook 3026612
-
PSBJ-URTK 6 BK - Teststekerstrook 3026447
-
PSBJ-URTK 6 BN - Teststekerstrook 3026971
-
PSBJ-URTK 6 WH - Teststekerstrook 3026448
-
ZB 8:UNBEDRUCKT - Zackband 1052002
-
ZB 8 CUS - Zackband 0825011
-
UC-TM 8 - Codering voor klemmen 0818072
-
UC-TM 8 CUS - Codering voor klemmen 0824597
-
UCT-TM 8 - Codering voor klemmen 0828740
-
UCT-TM 8 CUS - Codering voor klemmen 0829616
-
ZB 8,LGS:FORTL.ZAHLEN - Zackband 1052015
-
ZB 8,QR:FORTL.ZAHLEN - Zackband 1052028
-
ZB 8,LGS:L1-N,PE - Codering voor klemmen 1052413
-
TMT (EX9,5)R - Codering voor klemmen 0828295
-
US-TM 100 - Codering voor klemmen 0829255
-
PTWE 6-2/19 - Teststekerstrook 3069842
-
PTRE 6-2/19 - Teststekerstrook 3069868
-
UTWE 6-2/19 - Teststekerstrook 3069672
-
UTRE 6-2/19 - Teststekerstrook 3069820
-
PC-FTP-TRI - Polarisatieprofiel 3069898
-
C-FCI 2,5/M3 - Vorkkabelschoen 3240037
-
C-RCI 1,5/M3 - Ringkabelschoen 3240016
-
C-RCI 2,5/M3 - Ringkabelschoen 3240021
-
AP-FTP METER - Afdekprofiel 3069899
-
FAME-BAG 260 - schoudertas 3069520
-
FTP SCREW M3X4,5 - Schroef 3069467
Uw voordelen
Eenvoudig en tijdbesparend door combinatie van schakelhandelingen
Ruimtebesparend door verspringende teststekerbussen
Economisch dankzij op de behoefte afgestemde, modulaire opbouw en toepassing van gestandaardiseerde CLPLINE complete-toebehoren
Veilig door bediening met geparenteerde draaigreep
Het geïntegreerde, robuuste schakelcontact is ontworpen om aan de hoogste eisen te voldoen, de toepassing van hoogwaardige materialen garandeert de overdracht van signaalstromen ook na frequente bediening
Maximale veiligheid met voorijlende en automatische transformatorkortsluiting
De automatisch gegenereerde transformatorkortsluiting en de aanrakingsveilige uitvoering
bieden maximale veiligheid bij de meting
bieden maximale veiligheid bij de meting
PHOENIX CONTACT B.V.
Hengelder 56, 6902 PA Zevenaar, Postbus 246, 6900 AE Zevenaar