Member of the printer service team responsible for marking solutions

Služby v oblasti označovania Servis tlačiarní na mieru

V rámci nášho servisu tlačiarní poskytujeme flexibilné riešenia, ktoré môžu byť individuálne prispôsobené Vašim potrebám.

Servisné služby spojené s označovaním zahŕňajú komplexné riešenia. Okrem softvéru a hardvéru zahŕňa tento systém aj široký rozsah servisných služieb pre tlačiarne ako inštaláciu, školenie, údržbu a opravu.

Ponúkame servis tlačiarní prispôsobený pre Vaše požiadavky a procesy. Umožňuje nám to podporovať bezchybnú implementáciu Vašich procesov a zjednodušenie každodennej práce.

V ponuke našich služieb je aj tlač popisov na rôzne označovacie materiály podľa Vašich požiadaviek.

Nedostatok výrobných kapacít môžete vyriešiť ponukou služby vyhotovenia vyskladanej DIN lišty podľa Vašich požiadaviek z produktov PHOENIX CONTACT. Vami navrhnutú DIN lištu vám dodáme kompletne vyskladanú aj označenú. Stačí už len uchytiť v rozvádzači alebo zariadení.

Vaše výhody

  • Bezproblémová prevádzka vďaka profesionálnej inštalácii a zaškoleniu
  • Vaše zariadenia sú vždy v top stave vďaka pravidelnej údržbe
  • Spoľahlivá prevádzka vďaka službe opráv, ktorá používa originálne diely
  • Odborná asistencia a poradensto od nášho tímu technickej podpory v prípade akýchkoľvek požiadaviek
Member of the support team during the installation of your printer

Podpora počas celého procesu inštalácie Vašej tlačiarne

Inštalácia a nastavenie

Spolu s Vami nastavíme tlačiareň, softvér aj potrebné ovládače. Poskytneme Vám rozsiahle školenie ako používať tlačiareň spolu so softvérom. Spracujeme s Vami sériu tlačových úloh a poskytneme Vám poznatky, ktoré potrebujete na bezproblémovú prevádzku tlačiarne.Pre efektívnejší výrobný proces je možné prepojiť tlačový softvér s CAE systémom.

Maintenance of a printing system by Phoenix Contact service technicians

Profesionálna údržba Vášho označovacieho systému

Údržba

Servisné služby pre Vašu tlačiareň zahŕňajú testovanie firmvéru, ovládačov a označovacieho softvéru, prevádzky s používaným materiálom, vizuálnu kontrolu a prevádzkový test. V závislosti od typu tlačiarne vyčistíme a nakalibrujeme všetky pohyblivé diely, napríklad systém transportu materiálu a tlačovú hlavu.

Maintenance personnel repairing a printing system using high-quality original parts

Oprava Vášho tlačového systému pomocou kvalitných originálnych dielov

Opravy

Naši servisní technici rýchlo a precízne opravia Vašu tlačiareň s použitím originálnych dielov. V rámci opravy tiež kompletne skontrolujeme tlačiareň a vykonáme jej servis. Následne Vám poskytneme podrobnú správu so všetkými vykonanými krokmi a dielmi, ktoré boli vymenené.
Pre zabezpečenie kontinuity prevádzky vo Vašej výrobe je počas doby servisu Vašej tlačiarne v prípade záujmu možnosť zapožičania náhradnej tlačiarne.

Configurable rating plate

Customer-specific marking

Do you need marking materials but you do not have the right printer? No problem, we will take care of it for you. Order ready-marked identification solutions that are custom-made in accordance with your wishes. Configurable items are available on our website for your custom printing.

Member of the Technical Support team answering questions about marking systems on a laptop

Naši servisní technici Vám poskytnú podporu v prípade akýchkoľvek otázok, ktoré môžete mať v súvislosti s označovacím systémom

Technická podpora

Naša služba technickej podpory je Vašim prvým kontaktom v prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa nášho označovacieho systému a príslušného softvéru. Pracovníci technickej podpory Vám ochotne poradia ako ovládať zariadenie a poskytnú pomoc v prípade poruchy – osobne, telefonicky alebo prostredníctvom vzdialeného prístupu. Naše služby podpory tu však nekončia – poskytujeme podporu aj s vytvorením šablón (automaticky vytváraných tlačových šablón).