Úvod

PHOENIX CONTACT s.r.o. je dcérska spoločnosť nemeckej firmy Phoenix Contact GmbH., ktorá vyrába produkty pre priemyselnú automatizáciu. Dodáva kompletný sortiment výrobkov a služieb materskej firmy pre zákazníkov v Slovenskej republike. Slovenská pobočka oficiálne začala svoju činnosť v novembri 2007. Pobočka vznikla oddelením od českej pobočky a momentálne má takmer 20 zamestnancov, ktorí sú pripravení zodpovedať Vaše otázky a požiadavky.

Údaje

 • meno spoločnosti: PHOENIX CONTACT s.r.o.
 • miesto: Bratislava, Slovensko
 • rok založenia: november, 2007
 • Naše údaje:
  PHOENIX CONTACT s.r.o.
  Námestie Mateja Korvína 1
  811 07 Bratislava
  IČO: 43828833
  DIČ: 2022484486
  IČ DPH: SK2022484486
  OR, odd. Sro, vl.48994/B
Manager

Pavel Ďurčok Generálny riaditeľ

Iniciatíva PHOENIX CONTACT “All Electric society” predstavuje svet, v ktorom energia z obnoviteľných zdrojov bude dostupná v dostatočnom množstve a za primeranú cenu pre všetkých. Pre naplnenie tejto vízie bude okrem iného nevyhnutná rozsiahla elektrifikácia, automatizácia, digitalizácia a sieťové prepojenia všetkých sektorov ekonomiky a infraštruktúry.
Veríme, že široké portfólio inovatívnych produktov a riešení, ktoré každoročne (už 100 rokov!) prinášame na trh napomôžu realizácii Vašich projektov na ceste k trvalo udržateľnej “All Electric society” a zabezpečia vyššiu kvalitu života pre nás všetkých.

Pavel Ďurčok - PHOENIX CONTACT s.r.o., Generálny riaditeľ

Kde nás nájdete

Sídlo spoločnosti sa nachádza v budove Blumental Offices II pri Račianskom mýte na adrese Námestie Mateja Korvína 1, 811 07 Bratislava.

Priestory Phoenix Contact v Bratislava

Placeholder
Placeholder
Placeholder