Co jsou to RSS-Feeds?

Co jsou to RSS-Feeds?
RSS-Feed je krátký text s odkazem na úplnou verzi článku. RSS znamená Really Simple Syndication. Je to formát, který může být zobrazován v internetových prohlížečích, mailových programech a internetových portálech, jako je Google Reader a Yahoo Mail. Feed znamená, že vám budou zprávy zasílány jako předplatné.

Kdy obdržím RSS-Feeds?
Vždy, když vyjdou aktuální novinky Phoenix Contact a tiskové zprávy, můžeme vám je poskytnout prostřednictvím kanálu RSS. Ve vašem programu můžete nastavit, jak často budou RSS-Feeds vyvolávány. Výhodné pro vás je, abyste v jednom programu mohli načíst a spravovat všechny RSS-Feeds, které máte předplacené.

Kde najdu RSS-Feeds společnosti PHOENIX CONTACT?
Pod položkou nabídky Novinky si můžete na všech lokálních webových stránkách příslušné země předplatit naše Novinky. Jste redaktor? Pak RSS-Feeds k našim tiskovým zprávám najdete pod položkou nabídky Tisk na globální webové stránce společnosti Phoenix Contact.

Jak mohu RSS-Feeds načíst?
RSS-Feeds můžete načíst v internetových prohlížečích, mailových programech, internetových portálech, jako je Google Reader, nebo na vašich mobilních koncových zařízeních. Podívejte se do nápovědy vašeho prohlížeče nebo mailového programu, jak můžete RSS-Feeds nastavit. Navíc existuje RSS-Reader, se kterým můžete pracovat nezávisle na prohlížeči.

Další informace k RSS a aplikacím RSS Reader najdete například na následující webové stránce: