Co to są kanały RSS?

Co to są kanały RSS?
RSS to krótki tekst z linkiem do pełnej wersji artykułu. RSS to skrót od Really Simple Syndication. Jest to format, który może być wyświetlany w przeglądarkach internetowych, programach pocztowych i portalach internetowych, np. poczta Yahoo. Kanał RSS umożliwia automatyczne otrzymywanie subskrybowanych wiadomości.

Kiedy otrzymuję wiadomości RSS?
Po pojawieniu się nowych aktualności i komunikatów prasowych Phoenix Contact, możemy udostępnić Ci je za pośrednictwem kanału RSS. W swoim programie możesz ustawić częstotliwość pobierania wiadomości z kanałów RSS. Zaletą tej funkcji jest możliwość odczytu i zarządzania wszystkimi subskrybowanymi kanałami RSS w jednym programie.

Gdzie znajdę kanały RSS firmy PHOENIX CONTACT?
Subskrypcję naszych aktualności możesz zamówić w sekcji „Aktualności” na każdej lokalnej stronie internetowej. Jesteś dziennikarzem? W sekcji „Prasa” na naszej globalnej stronie internetowej znajdziesz kanały RSS z naszymi komunikatami prasowymi.

W jaki sposób mogę odczytywać wiadomości RSS?
Wiadomości RSS można odczytywać w przeglądarkach internetowych, programach pocztowych, portalach internetowych lub na urządzeniach mobilnych. Sprawdź w sekcji pomocy swojej przeglądarki lub programu pocztowego, jak skonfigurować kanały RSS. Dodatkowo istnieją czytniki RSS, które można stosować niezależnie od przeglądarki.

Dalsze informacje na temat RSS i czytników RSS można znaleźć na przykład na poniższej stronie internetowej: