Конкурс xplore New Automation Award

Конкурс xplore New Automation Award

Клаус Айзерт (виконавчий віце-президент Phoenix Contact  з 1961 по 2014) та учасники конкурсу  

Клаус Айзерт (виконавчий віце-президент Phoenix Contact з 1961 по 2014) та учасники конкурсу

Раз на три роки компанія Phoenix Contact з радістю надає гостинність цьому міжнародному конкурсу. У цьому заході першорядну важливість для компанії Phoenix Contact представляють спільна робота з технічно грамотною молоддю, навчання й підтримка, що здійснюються у вигляді аудиторних занять, а також подальший розвиток творчої молоді шляхом участі у реалізації технічних інновацій .

Різноманітність технологій відображено в семи категоріях конкурсу:

Освіта (Education), Будівлі (Buildings), Виробництво (Factory), Відпочинок та розваги (Recreation), Навколишнє середовище (Environment), Натхненні творці (Inspiring Engineers) та Близнюки (Twins).

Автор проекту – студентка факультету інформаційних технологій Олена Примачова зі своїм керівником Іщенко Миколою Олександровичом  

Автор проекту – студентка факультету інформаційних технологій Олена Примачова зі своїм керівником Іщенко Миколою Олександровичом

У 2015 році три проекти з України потрапили в сотню кращих:

  •  Екологічна і енергоефективна система автоматизації міського розважального комплексу з використанням рішень Phoenix Contact (Криворізький національний університет)
  •  Дуальний метод управління багатозональною піччю (Криворізький національний університет)
  •  Бездротова система моніторингу для зовнішніх систем відеоспостереження (Харківський національний університет радіоелектроніки)

Всі три команди отримали обладнання від Phoenix Contact для реалізації ідеї і зняли відеозвіти про свої проекти. За результатами відбору, проект Криворізького національного університету «Екологічна і енергоефективна система автоматизації міського розважального комплексу» вийшов у фінал, потрапивши в 30 кращих проектів з усього світу. Команда студентів відвідала головний офіс компанії Phoenix Contact, де вони мали змогу представити свій проект жюрі та іншим командам-фіналістам

 

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити