Hannover Messe 2018

Hannover Messe 2019

З 1 до 5 квітня 2019 року в Ганновері
павільйон 9, стенд F40

Ми дякуємо всім, хто завітав до нас на Hannover Messe 2018: на наш виставковий стенд у павільйоні 9, на спільний стенд «Розумний інжиніринг і виробництво» у павільйоні 8, на стенд бездротових технологій від Phoenix Contact у павільйоні 8, до фірми PROTIQ у павільйоні 6, а також на багато інших спільних стендів.

Найщиріші вітання від Phoenix Contact — вашого ключового партнера для нестандартних рішень у галузі з’єднувальних технологій, електроніки та автоматизації на шляху до розумного світу.

Побачимося на Hannover Messe 2019. Ми також запропонуємо вам безкоштовний квиток для відвідування ярмарку.

Враження від нашої участі на Hannover Messe 2018

Компанія Phoenix Contact задоволена успішним перебігом виставкового тижня, під час якого були представлені найновіші рішення з електротехніки, електроніки та автоматизації.
 
Послухайте звернення нашого керівника з управління персоналом, проф. д-ра Гюнтера Олеша (Prof. Dr. Gunther Olesch) і генерального директора компанії Phoenix Contact в Мексиці.

Почати перегляд відео

Країна-партнер Мексика на Hannover Messe 2018

Мексика — країна-партнер Hannover Messe 2018  

Мексика — країна-партнер Hannover Messe 2018

Вперше країною-партнером Hannover Messe у 2018 році стала Мексика.

Більш ніж 160 підприємств Мексики, як торгового партнера майбутнього, використали увагу промислового світу, щоб представити нові технології, стратегії зростання та теми досліджень.

З 1994 року компанія Phoenix Contact представлена в Мехіко власним підрозділом.

Наші ключові теми на Hannover Messe 2018

Phoenix Contact — це ключовий партнер для нестандартних рішень у галузі з’єднувальних технологій, електроніки та автоматизації на шляху до розумного світу. Приходьте на наш виставковий стенд F40 в павільйоні 9 та на власні очі переконайтеся в інноваційності наших компонентів, систем та рішень.

Ознайомтеся з нестандартними рішеннями в галузях інфраструктури, енергетики, а також переробної промисловості та автоматизації виробництва. Наші промислові експерти з багаторічними ноу-хау в галузі завжди до ваших послуг, щоб задовільнити вимоги силами одного постачальника та відповідно до потреб.

Оцифрування та Industrie 4.0 вже давно можуть бути реалізовані в реальних застосуваннях, незалежно від того, чи потрібне вам хмарне з’єднання чи ви бажаєте використовувати переваги відкритої платформи керування. Ми пропонуємо індивідуальні рішення з автоматизації, які розробимо разом із вами — зв’яжіться з нами.

Автоматизація переживає безпрецедентну зміну парадигми: класичні системні структури розвиваються до глобальних виробничих систем, об’єднаних у мережу. Зростає потреба в «розумному» технічному обслуговуванні, оцифруванні та гнучких виробничих процесах. Молоді інженери та розробники програмного забезпечення формують нові методі роботи. Орієнтовані на майбутнє промислові моделі бізнесу стаюсь можливими завдяки хмарним обчисленням.

Зараз час для платформи, яка пропонує абсолютно новий рівень свободи для автоматизації. Пориньте у нові відкриті платформи керування PLCnext Technology та Proficloud — професійні хмарні рішення.

Додаткова інформація

Зі зростанням кількості децентралізованих компонентів автоматизації зростає також кількість необхідних інтерфейсів. Чи то в промисловій автоматизації або автоматизації процесів, в автоматизації будівель або в енергетичному секторі — індивідуальні з’єднання для друкованої плати, з’єднувачі та корпуси електронного обладнання створюють основу для пристроїв з інтелектуальним об’єднанням у мережу.

На Hannover Messe ви можете ознайомитися з останніми інноваціями від компанії Phoenix Contact. З’єднувачі для друкованих плат із керуванням важелем, корпуси електронного обладнання з можливістю різнобічного застосування та компактні кабельні коробки для оптоволокна — це лише мала частина нестандартних рішень для «розумного» світу.

Виробництво шаф керування сьогодні відрізняється зменшенням розміру партії, зростанням потреби в економії та скороченням часу доставки. Це дуже складне завдання для виробництва з низьким рівнем автоматизації.

В нашому виставковому павільйоні у просторій майстерні ви можете дізнатися про те, як зробити процеси ефективнішими. Починаючи з вибору правильних компонентів та інтуїтивного планування до виробництва зі швидким електромонтажем та встановленням.

Програмне забезпечення EV Charging Suite будує інтерфейс між водієм, оператором зарядного парку й електричної мережі та постачальником розрахунків. Інтегроване керування потужністю забезпечує оптимальне розділення наявної відповідно до договору потужності, що підключається, між зарядними станціями. Крім того, програмне забезпечення підтримує зручне керування зарядною станцією та користувачем, різноманітні засоби авторизації, а також розрахунок на основі споживання через постачальника серверної частини.

Додаткова інформація

Завдяки вбудованій системі охолодження, зарядна колонка з нашою технологією HPC може досягати потужності до 500 000 ват. Завдяки цьому електромобіль за три-п’ять хвилин заряджається достатньо, щоб проїхати 100 кілометрів. До комплекту системи High Power Charging входить зарядний штекер для електромобіля, зарядні проводи, охолоджувальний пристрій, а також відповідні контролери для охолоджувального контуру. Крім того, стандартизований інтерфейс для проведення зарядного кабелю до зарядної колонки має в комплекті пристрій розвантаження від зусиль натягу.

Додаткова інформація

Основою для інтелектуального виробництва завтрашнього дня є використання одного уніфікованого цифрового опису. Технологічна мережа компаній Eplan, Rittal та Phoenix Contact представляє суцільний автоматизований процес від цифрового зображення товару та інженерного проектування до виробництва.

Що таке Hannover Messe?

Phoenix Contact на найбільшому у світі промисловому ярмарку  

Phoenix Contact на найбільшому у світі промисловому ярмарку

Hannover Messe (скорочено HM) — це найважливіша виставка міжнародної промисловості. Вона заснована на декількох виставках із ключових тем сучасної промисловості:

  • Integrated Automation, Motion & Drives: провідна міжнародна виставка в галузі інтегрованої автоматизації, промислових інформаційних технологій і систем приводів та гідравліки
  • Digital Factory: провідна міжнародна виставка інтегрованих процесів і рішень з інформаційних технологій
  • Energy: провідна міжнародна виставка інтегрованих енергетичних систем і мобільності
  • Industrial Supply: провідна міжнародна виставка інноваційних рішень із доставки та будування транспортних засобів легкого типу
  • Research and Technology: міжнародна провідна виставка в галузі досліджень, розробки та передачі технологій

Виставки орієнтуються на різноманітні технології та галузі застосування. У 2018 році виставки Industrial Automation та MDA зливаються та перетворюються на новий щорічний захід Integrated Automation, Motion & Drives (IAMD). Виставка IAMD представить весь асортимент продукції для промислової автоматизації, інформаційних технологій, систем приводів та гідравліки. Компанії отримують платформу, щоб презентувати рішення для інтелектуальних виробничих процесів. Так створюється реальність розумних фабрик. Компанія Phoenix Contact представлена на новій виставці в павільйоні 9.

Компанія Phoenix Contact на Hannover Messe

Виставковий стенд Phoenix Contact  

Виставковий стенд Phoenix Contact на НМ 2018

Компанія Phoenix Contact особливим чином пов’язана з промисловим ярмарком, і не тільки через географічну близькість. Протягом 65 років підприємство Blomberger безперервно було присутнє на ярмарку в Ганновері з технологічними інноваціями.

Разом із Siemens та Rittal компанія Phoenix Contact сьогодні є одним із найбільших учасників Hannover Messe. Наші експерти надаватимуть вам найновішу інформацію щодо автоматизації та електротехніки. Вони представлять орієнтовані на майбутнє рішення для ери Industrie 4.0. Маючи майже 100-річний досвід, компанія Phoenix Contact вже сьогодні працює над інтелектуальним виробництвом майбутнього.

Найцікавіше з нашого 60-річного досвіду на Hannover Messe

Виставковий стенд Phoenix Contact у 1960 році  

Виставковий стенд Phoenix Contact у 1960 році

Компанія Phoenix Contact та Hannover Messe: довга історія дружби

Компанія Phoenix Contact зі своїми технологічними інноваціями бере участь у заходах Hannover Messe з 1953 року.

Найбільша в світі промислова виставка є кульмінацією фінансового року: тут світу нарешті презентують нові продукти.

За 65 років участі компанія пережила дуже особливі моменти:

Президент Обама відвідує стенд Phoenix Contact на Hannover Messe  

Президент Обама відвідує стенд Phoenix Contact на Hannover Messe

Барак Обама відвідує Hannover Messe: з канцлером і президентом у майбутнє

У 2016 році країною-партнером Hannover Messe були Сполучені Штати Америки. З цієї нагоди Ганновер відвідав тогочасний американський президент Барак Обама. Під час традиційної екскурсії виставкою разом із канцлером Німеччини Анґелою Меркель він оглянув визначні технічні інновації.

Користуючись нагодою, на стенді Phoenix Contact Франк Штюренберг (Frank Stührenberg) та Джек Неліг (Jack Nehlig) представили поважним гостям нову швидку зарядку для електромобілів. Прикраса програми: щоб проілюструвати технологію швидкого заряджання, побудували спортивний автомобіль DeLorean DMC-12 із серії фільмів «Назад у майбутнє». Президент Обама висловив зацікавленість не лише в інноваційних технологіях заряджання. Він також вразив канцлера та генерального директора компанії Phoenix Contact Франка Штюренберга своїми знаннями щодо фільму.

Історія Hannover Messe

Дізнайтеся більше про 70-річну історію Hannover Messe.

Найбільший промисловий ярмарок у світі взяв собі девіз «Традиції та інновації». Ярмарок був заснований у 1947 році як «Експортний ярмарок 1947 в Ганновері» під егідою компанії Deutsche Messe- und Ausstellungs-AG Hannover-Laatzen. Після Другої світової війни необхідний був новий ярмарок на противагу ярмарку Leipziger Messe на території колишньої НДР, для того щоб підкреслити інноваційні сили Західної Німеччини.

Виставка Hannover Messe швидко привернула до себе увагу закордонних гостей, як місце міжнародних контактів. Вже у 1950 році в ній взяли участь представники з десяти різних країн, включно зі США. З роками ярмарок ставав дедалі більш інтернаціональним. Першою країною-партнером Hannover Messe стала Бразилія у 1980 році. З того часу свою продукцію щороку представляють підприємства нової країни.

З ярмарку Hannover Messe Industrie, скорочено HMI, у 1986 році в окрему подію відділилася виставка CeBIT (центр офісних та інформаційних технологій). Сьогодні CeBIT — це найбільша в світі міжнародна виставка інформаційних технологій. Особлива увага приділяється продуктам та рішенням, які стосуються оцифрування. Крім того, з Hannover Messe вийшла виставка light+building, присвячена освітленню та технологіям для будівель. Вона проходить один раз на два роки у Франкфурті.

Зараз провідна виставка промисловості вважається індикатором технологічного розвитку. Актуальні теми виставки наразі — це Інтернет речей, промислове оцифрування, робототехніка та відновлювані джерела енергії. У найближчі роки буде представлено багато інноваційних рішень стосовно Industrie 4.0, цифрової промислової революції, але спочатку вони звичайно ж з’являться на Hannover Messe (скорочено: HM).

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Визначте час зустрічі зараз

Внесіть час зустрічі на ярмарку до свого особистого календаря.

Більше з Hannover Messe на YouTube

Дивіться найцікавіше з виставки від Phoenix Contact.

Hannover Messe на YouTube
Перейти на канал YouTube

Додаткова інформація

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити