Ваш голос за SOLARCHECK RSD

Відмінна безпека

Система SOLARCHECK RSD здобула премію безпеки GIT.

Дізнайтеся, чому ця система є запорукою безпечної роботи з фотоелектричними установками.

Диплом премії безпеки GIT  

SOLARCHECK RSD: переможець у категорії протипожежного захисту, вибухозахисту та охорони праці

Автоматична система вимикання фотоелектричних модулів SOLARCHECK RSD здобула премію безпеки GIT у категорії протипожежного захисту, вибухозахисту та охорони праці.

Нагорода за найбільш інноваційні продукти та системи в галузі технологій безпеки щорічно присуджується журналами GIT Security та Messtec Drives Automation видавництва Whiley-VCH.

Перед цим продукт вийшов до фіналу за рішенням незалежного журі, до складу якого входили представники BHE, TÜV, VDMA, ZVEI, інтегратори та користувачі. Переможця обирали понад 75 000 читачів друкованих версій журналів і відповідних онлайн-спільнот git-sicherheit.de, git-security.com та pro-4-pro.com.

Обережно: напруга — небезпека для життя без системи вимкнення модуля

Небезпечні для життя напруги через послідовне з’єднання у фотоелектричних установках  

Небезпечні для життя напруги через послідовне з’єднання

У 95 % фотоелектричних установок панелі послідовно з’єднуються у ланцюжки. При цьому може виникати небезпечна для життя напруга до 1000 вольт постійного струму.

Розблокування для захисту від електричного удару — складна задача: інвертор або додатковий перемикач постійного струму перериває струм, але не напругу.

Лише автоматичне від’єднання кожної окремої панелі гарантує безпечні умови праці.

Найвищий рівень безпеки завдяки модульному відключенню

Auto Rapid Shutdown  

Безпечне вимкнення фотоелектричного модуля за допомогою інтелектуальної технології

Система SOLARCHECK RSD має діагностичні функції і розрізняє різні робочі стани.

За принципом безвідмовності відхилення від норми або відключення інвертора ведуть до автоматичного відключення відповідних сонячних модулів.

Надійний стан забезпечується без залучення спеціалістів-електриків. Безпека гарантована також і особам, що не знають правил техніки безпеки та факторів загроз, наприклад покрівельникам та прибиральникам.

Запатентована технологія швидкого автоматичного вимкнення (Auto Rapid Shutdown) працює швидше та надійніше, ніж у разі механічного прийняття рішень та ручного втручання.

Система відключення модулів фотоелектричних установок SOLARCHECK RSD

SOLARCHECK RSD складається з блоків для вимкнення окремих фотогальванічних модулів та пускових блоків, що знову повертають систему до роботи. Кожен блок вимкнення від’єднує відповідний модуль від колектору сегменту. Відключення здійснюється автоматично в разі виникнення несправності, а також при кожному вимкненні інвертора. Вся сторона постійного струму фотоелектричної установки перебуває під напругою не вище безпечної наднизької напруги. Небезпека удару електричним струмом відсутня.

Топологія системи відключення модулів фотоелектричних установок  

Топологія системи відключення модулів фотоелектричних установок SOLARCHECK RSD

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити