Завжди тримайте руку на пульсі!

Завжди тримайте руку на пульсі

Інтелектуальні пристрої захисту від перенапруг PLUGTRAB PT-IQ заздалегідь попереджають про зниження рівня захисту установки.

PLUGTRAB PT-IQ — система випереджальної дії для захисту від перенапруг, розроблена компанією Phoenix Contact. Перевага для користувача — багаторівневий контроль захисних пристроїв. Це означає, що про відмову буде відомо заздалегідь.

Переваги

 • Превентивна заміна розрядників, що знаходяться у передкритичному стані, завдяки багаторівневій індикації та дистанційній сигналізації
 • Монтаж безпосередньо у вибухонебезпечних середовищах категорії Ex 2 із захисними пристроями для іскробезпечних електричних кіл, що виведені у вибухобезпечне середовище (Ex 0)
 • Швидкий і безпомилковий монтаж завдяки з’єднувачам для DIN-рейки та вставним модулям із механічним кодуванням
 • Можливість розширення системи до 28 захисних пристроїв за допомогою потужних модулів живлення
 • Проста заміна вставного модуля (захисної вилки) без переривання роботи системи

PLUGTRAB PT-IQ — інтелектуальний системний захист від перенапруг

PLUGTRAB PT-IQ  

Однозначне кольорове кодування стану пристрою захисту

PLUGTRAB PT-IQ — система, що включає в себе контролер і власне пристрій захисту від перенапруг. Контролер живить захисні пристрої електроенергією та виконує функції віддаленої групової сигналізації для максимум 28 захисних модулів.

На особливу увагу заслуговує багаторівнева дистанційна сигналізація та сигналізація захисних пристроїв. Вона забезпечує інтелектуальний контроль кожного елемента схеми захисту, який відповідає за обмеження напруги.

Жовтий колір сигналу стану означає, що через часті перенапруги пристрій майже відпрацював свій ресурс. Розрядник ще зберігає повну функціональну придатність і продовжує захищати установку. Однак рекомендується заміна, яка дасть змогу уникнути позапланового технічного обслуговування.

Зелений колір: пристрій захисту в нормі

Жовтий колір: робочий ресурс майже вичерпано, рекомендується заміна

Червоний колір: перевантаження, необхідна заміна

Особливий захист для потенційно вибухонебезпечних середовищ

Потенційно вибухонебезпечні середовища  

PT-IQ Ex можна встановлювати безпосередньо у вибухонебезпечних середовищах класу Ex 2

Вироби PLUGTRAB PT-IQ Ex — перші іскробезпечні пристрої захисту від перенапруг з допоміжним джерелом живлення, які придатні для монтажу безпосередньо у вибухонебезпечних середовищах класу Ex 2.

PT-IQ Ex забезпечують безперервний контроль іскробезпечних електричних кіл аж до вибухобезпечної зони (Ex 0). У цьому випадку також здійснюється безпосереднє розпізнавання передкритичних станів захисних пристроїв і виводяться відповідні сигнали.

Відповідність стандартам ATEX та IECEx уможливлює використання в усьому світі.

До типових сфер застосування PT-IQ Ex належать:

 • технологічне обладнання;
 • системи водопостачання та водовідведення;
 • технології для енергетики;
 • технології для транспорту та автоматизації будівель.

Додаткові переваги лінійки продукції PLUGTRAB PT-IQ

Технології з’єднання PT-IQ  

Різноманітні технології з’єднання: гвинтове та Push-in

 • Надійний захист від вібрацій — новий фіксатор забезпечує міцну посадку навіть у разі монтажу в жорстких умовах експлуатації
 • Компактність — на габаритній ширині всього 17,5 мм можна розмістити захист для максимум п’яти сигнальних ліній
 • Енергоефективність — зелені світлодіодні індикатори на всіх модулях захисту можна централізовано вимикати з контролера
 • Універсальна сумісність з різними технологіями з’єднання — на вибір покупця доступні звичайні гвинтові з’єднання або зручні з’єднання Push-in

PLUGTRAB PT-IQ — простий монтаж

Перегляньте відео та дізнайтеся, наскільки просто та швидко здійснюється електромонтаж пристрою PLUGTRAB PT-IQ та його інтеграція в систему дистанційної сигналізації.

Хочете дізнатися більше?

Щоб перейти до огляду різноманітних варіантів схем і докладних відомостей про вироби, перейдіть за одним із відповідних посилань.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити