Незалежні та адаптивні виробничі системи оптимізують виробництво.

Огляд

Industrie 4.0 підвищує рівень економічної ефективності виробництва  

Industrie 4.0 підвищує рівень економічної ефективності виробництва

  • Сьогодні машини та установки мають бути цифровими, гнучкими та інтелектуальними.
  • Завдяки об'єднанню людей, об'єктів та систем виникає динамічна мережа створення вартості, здатна до самоорганізації, яка може бути оптимізована за різними критеріями.

Застосування

Інтелектуальні мережі в виробництві майбутнього  

Інтелектуальні мережі в виробництві майбутнього

Підприємства часто стикаються із ситуацією, коли конфігурація продукції змінюється в процесі виробництва. Потрібно ввести нові моделі в план виробництва, підвищується кількість необхідних товарів або досі невідомі засоби виробництва відкривають нові можливості. В таких випадках адаптивна система реагує відразу, відповідно налаштовуючи процес виробництва.

Практичним прикладом незалежного та адаптивного застосування може бути установка для виробництва модулів вводу/виводу. Задача полягає в тому, щоб в довгостроковій перспективі економічно виробляти постійно зростаючу кількість варіантів модулів вводу/виводу, які частково замовляються малими партіями, а також прототипи окремих модулів.

Рішення

Економічне виробництво модулів вводу/виводу партіями обсягом в 1 одиницю  

Економічне виробництво модулів вводу/виводу партіями обсягом в 1 одиницю

Сьогодні модулі вводу/виводу виробляються на виробничих установках, чиї процеси можуть бути адаптовані майже до будь-яких вимог.

Це можливо завдяки різноманітним модулям установки, які використовуються в довільних комбінаціях. Для цього необхідні стандартні інтерфейси, а також самостійні контролери основних процесів. Концепція робить можливим одночасне виробництво різних варіантів. До виробничої системи можна під'єднати всі робочі місця, монтажні машини та тестові елементи, які необхідні на кожному етапі виробничого процесу.

Довільно розширювана кругова система тримачів виробів дозволяє гнучко поєднувати усі можливі виробничі ресурси в єдину виробничу систему. Окрім відповідної кругової архітектури, це вимагає також стандартизованих електричних та електропневматичних інтерфейсів, що дозволяють використовувати окремі виробничі ресурси незалежно від місця. До них відносяться як робочі місця з застосуванням ручної праці, так і повністю автоматичні маркувальні елементи. Крім того, всі інтегровані ресурси самостійно керують загальними процесами, що не залежать від продукції, для децентралізованої інтеграції у виробничу концепцію.

Висновок

Малі партії вже сьогодні можна виробляти за ціною масового виробництва. Сценарії запуску нової продукції відображатимуться краще. Крім того, виробник зможе швидко реагувати на зростання обсягу збуту. З цією метою, наприклад, однакові процеси можуть дублюватися.

Це дозволяє робити інвестиції в обладнання вчасно та відповідно актуальному обсягу збуту. Подальші розробки у виробничих процесах можна легко та швидко переносити до виробничих ліній. Для цього необхідно замінити лише окремий виробничий модуль.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити